امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 5715

 نه ستمگریم نه ستم پذیر/ نیروی انسانی ارزشمندترین سرمایه شهرداری است

 قدرت الله نوروزی در آئین تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری که با حضور معاونان، مدیران کل و جمعی از کارکنان برگزار شد، اظهار کرد: حوزه برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات بیشتر بر برنامه ریزی و پ‍‍ژوهش بنا شده بود و اکنون مسئولیت مهم دیگری در زمینه سرمایه های انسانی به این معاونت افزوده شده تا یک پیکره منسجم، متحد و تحول گرا در شهرداری اصفهان به وجود آورد.

وی با اشاره به ایجاد انسجام و اتحاد در شهرداری اصفهان تصریح کرد: نیروی انسانی ارزشمندترین سرمایه شهرداری است و اگر دارایی های شهرداری ۱۰ برابر شود و تمام امکانات را در اختیار داشته باشد، برای تحقق اهداف خود نیازمند سرمایه ارزشمند نیروی انسانی است تا بتواند بر تمامی مشکلات فائق آید.

شهردار اصفهان به اهمیت همگرایی و هم افزایی در شهرداری برای تحقق و ارتقا بهره وری تاکید کرد و گفت: اجزای مختلف شهرداری باید به جای نگاه و فعالیت جزیره ای، به صورت هماهنگ و منسجم در راستای هم افزایی و ارتقا بهره وری تلاش کنند و تحقق این مهم، از ماموریت های معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی است.

وی تاکید کرد: در مسیر غلبه بر مشکلات مختلفی که با آن مواجه هستیم بیش از نگاه به بیرون، به توانمندی های درونی شهرداری به وی‍ژه همت و تلاش کلیه کارکنان شریف در بخش ها و سازمان های مختلف شهرداری امیدواریم تا بتوانیم با یاری هم، به سمت حل چالش های موجود حرکت کنیم.

کارکنان با انگیزه بیشتر در راه خدمت به مردم تلاش کنند

شهردار اصفهان ادامه داد: نیروی انسانی به عنوان مهمترین عنصر در سیستم شهرداری باید به گونه ای رفتار کند تا حاصل زحماتش در شهر دیده شود؛ هر چند که خوشبختانه شهرداری اصفهان دارای این نیروها است و مدیران باید آنها را با قدرت به کار ترغیب و تشویق کنند و تغییرات مدیریتی رخ داده نیز در راستای زمینه سازی بیشتر برای ارتقا همین انگیزه هاست.

نوروزی به حفظ شان و جایگاه تک تک نیروهای انسانی در شهرداری اشاره و تاکید کرد: کارکنان با انگیزه بیشتر در راه خدمت به مردم تلاش کنند و مطمئن باشند قدر و جایگاه آن ها دانسته می شود و به عنوان سرمایه های اصلی از خیر و برکت این خدمت بهره مند خواهند شد.

وی به مدیران شهری تاکید کرد که با برنامه ریزی درست و ساماندهی شده از توان نیروهای انسانی بهره مند شوید و اجازه ندهید فردی با وجود توانمندی، تجربه و دلسوزی در انجام کارهای محول شده، به خاطر افکار و عقاید شخصی مورد بی مهری قرار گیرد.

 شهردار اصفهان اضافه کرد: می خواهیم همدل و همراه در راستای تحقق اهداف از پیش تعیین شده اصفهان  ۱۴۰۰ با کمی تغییرات قدم برداریم.

نوروزی گفت: امیدواریم با کمک مدیران و نیروهای انسانی این مجموعه عظیم شهر اصفهان را که در حال جهانی شدن است را همراهی کرده و روز به روز شاهد لبخند مردم این شهر باشیم.

وی ضمن تشکر از زحمات دکتر محمدی به عنوان معاون سابق برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری، در معرفی دکتر ارباب شیرانی گفت: ایشان پیش از این در دانشگاه مشغول به فعالیت بوده و در حوزه شهری نیز تخصص و علاقه لازم را دارند که امید است به خوبی این تخصص و تجربه در شهر پیاده شود.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41