امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 94

 همشهریان از خرید بن در محل نمایشگاه استقبال می‌کنند

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: اکثر مردم ترجیح می‌دهند ابتدا به‌ صورت حضوری از کتاب‌ها دیدن کنند و بعد به میزان نیازشان بن تخفیف‌ها را به‌ صورت حضوری و در محل نمایشگاه تهیه کنند. معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: اکثر مردم ترجیح می‌دهند ابتدا به‌ صورت حضوری از کتاب‌ها دیدن کنند و بعد به میزان نیازشان بن تخفیف‌ها را به‌ صورت حضوری و در محل نمایشگاه تهیه کنند.

اصغر مختاری امروز در گفت‌وگو با فارس از علت عدم استقبال مردم جهت خرید اینترنتی بن کارت‌های تخفیف نمایشگاه خبر داد و اظهار کرد: اکثر مردم ترجیح می‌دهند ابتدا به‌ صورت حضوری از کتاب‌ها دیدن کنند و بعد به میزان نیازشان بن تخفیف‌ها را به‌ صورت حضوری و در محل نمایشگاه تهیه کنند.

وی در رابطه با نقش عدم اطلاع‌رسانی صحیح در استقبال کم مردم افزود: به‌ اندازه کافی در رسانه‌ها و نشست‌های خبری اعلام‌ شده است که مبلغ 1.5 میلیارد تومان بن کارت تخفیف به نمایشگاه تعلق می‌گیرد، از 29 مهرماه تا 5 آبان ماه نیز همشهریان می‌توانستند به‌ صورت اینترنتی بن‌ها را دریافت کنند که به علت یادشده، کمتر از 10 درصد از مبلغ مورد نظر را به‌ صورت اینترنتی در اختیار کتاب دوستان قرار دادیم.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان اصفهان در پایان عنوان کرد: بانک شهر 10 باجه مستقر در نمایشگاه دارد که مردم با مراجعه به این باجه‌ها می‌توانند از تخفیف 20‌ درصدی بانک برخوردار شوند، در غرفه‌ها نیز تخفیف 10 تا 20 درصدی شامل حال مراجعه‌کنندگان خواهد شد.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41