امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 99

 وزش باد نسبتاً شدید در اکثر مناطق اصفهان

کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پايدار طی دو روز آينده در استان است که بر اين اساس در اكثر مناطق استان آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزايش ابر و وزش باد نسبتاً شديد در برخی مناطق وزش باد شدید پيش‌بينی می‌شود.

 

باخبرباش به نقل از فارس در اصفهان با بیان اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پایدار طی دو روز آینده در استان است، اظهار کرد: بر این اساس در اکثر مناطق استان آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و در برخی مناطق وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود و روز چهارشنبه وزش باد در اکثر مناطق استان شدید خواهد بود.

کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان در ادامه افزود: شب گذشته خوروبیابانک تنها نقطه‌ای از استان بود که بارش داشت و  0.8 میلی‌متر برای آن ثبت شده بود.

وی با اشاره به این که دمای هوا در اکثر مناطق استان طی 24 ساعت آینده، یک تا 4 درجه سانتی‌گراد افزایش خواهد داشت، اعلام کرد: دمای هوای شهر اصفهان امروز در گرم‌ترین ساعات به 24 درجه سانتی‌گراد و فردا در سردترین ساعات روز به 11 درجه سانتی‌گراد خواهد رسید و سردترین نقطه استان بویین‌میاندشت با 2 درجه سانتی‌گراد زیر صفر و گرم‌ترین نقطه استان کاشان با 27 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

منبع خبر :  فارس
کد خبر :  bakhabarbash-1

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41