امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4233

 وزیر صنعت، معدن و تجارت: صنعت کمتر از ۲ درصد آب کشور را مصرف می‌کند

محمدرضا نعمت زاده در نشست مشترک اعضای شورای ملی گفتگوی دولت و بخش خصوصی و استانداران و رؤسای اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان های سراسر کشور که در سالن وزارت کشور برگزار شد ، معاونت اقتصادی استانداری ها باید احیا شود تا به دولت و بخش خصوصی کمک کند.

وی اعتماد متقابل را اولین شرط موفقیت نشست ها و گفتگوهای دولت و بخش خصوصی دانست و گفت: در تمام دوران مسئولیتم هر زمانی که به بخش خصوصی اعتماد کردم نتیجه مثبتی گرفتم.

نعمت زاده با اشاره به این موضوع که در برنامه ششم توسعه با ایجاد شورای معادن در استان ها، اختیارات بخش معدن به خود استان ها تفویض خواهد شد، افزود: بانک ها نیز باید در جهت حمایت از بخش خصوصی و تامین مالی اختیارات مربوطه را به شورای پول و اعتبار تفویض کنند. از سوی دیگر اگر بانک ها در استان ها فعال نشود تفویض اختیارات مربوطه به استان ها اسیر بروکراسی اداری خواهد شد و ناقص می ماند. 

وزیر صنعت، معدن و تجارت صنعت با تاکید بر اینکه حوزه صنعت در زمینه مدیریت مصرف آب عملکرد خوبی داشته است، عنوان کرد: هم اکنون کمتر از 2 درصد آب کشور در حوزه صنعت مصرف می شود.

نعمت زاده در پایان صادرات را نیازمند یک حرکت فوق العاده برای توسعه و پیشرفت دانست و گفت: بخشی از این حرکت به حوزه تولید و بخشی به تصمیمات کلان کشور بستگی دارد.

منبع خبر :  تسنیم
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41