امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 86

 کارایی بالگردهای هوانیروز با کارشناسان داخلی افزایش می یابد

امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز چهارشنبه در آیین رونمایی از چند فروند بالگرد بازسازی شده در پایگاه چهارم پشتیبانی هوانیروز اصفهان در گفت و گو با ایرنا ا افزود : با استفاده از این دستاوردها بالگردهایمان را بگونه ای ارتقا می دهیم که بتوانند در هر ساعت از شبانه روز و در هر شرایط آب و هوایی ماموریت خود را انجام دهند.

وی اظهارداشت : اکنون علم، فن و هنر حفظ، نگهداری و ساخت تجهیزات مورد نیاز بالگردها در هوا نیروز ارتش جمهوری اسلامی نهادینه شده است و کشورمان قدرتمندترین ناوگان بالگردی خاورمیانه را در اختیار دارد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: ما همواره به برکت هدایت های پیامبر گونه ولی امر مسلمین در همه دوران انقلاب تهدیدها را به فرصت تبدیل کردیم.
وی با اشاره به اعمال تحریم ها علیه نظام جمهوری اسلامی افزود: با هدایت های رهبری از پیچ های سخت بسیار زیادی عبور کردیم و از مشکلات پیش رو که دشمنان برای ما ایجاد می کنند با موفقیت عبور خواهیم کرد.
امیر سرتیپ حیدری ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی بازوی پرتوان نماینده ولی امر مسلمین است و هرجا اراده ولی امر مسلمین بر آن تعلق گیرد ارتش در آنجا حاضر و پا در رکاب است.
چند فروند بالگرد نوسازی شده هوانیروز ارتش که بیش از یک دهه زمین گیر شده ( هنگر کوئین ) بودند روز چهارشنبه با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایگاه چهارم رزمی پشتیبانی و مرکز آموزش هوانیروز شهید وطن پور اصفهان به ناوگان عملیاتی ملحق شدند.

منبع خبر :  ایرنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط