امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 33

 کمک رسانی پلیس به هموطنان سیل زده با تمام توان/ کشف ۹۰ درصد موادمخدر ورودی از مرز های خراسان رضوی

سردار ایوب سلیمانی گفت: علاوه بر وظیفه ذاتی پلیس که تامین امنیت است از تمام توان و ظرفیت خود برای کمک رسانی به هموطنان سیل زده استفاده کردیم و در حوزه امداد و نجات در کنار سازمان های امدادی، اقدامات گسترده ای انجام دادیم.

باخبرباش به نقل از  گروه اجتماعی قدس انلاین ، سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا، در بازدید از یگان تکاوری هنگ تایباد با بیان این که هدف از این بازدید مرزی بررسی کمبودها و تقویت حوزه مرزبانی است، عنوان داشت: طرح تشدید مبارزه با ترانزیت موادمخدر در سال جدید در حال برنامه ریزی است که مرزبانی در آن نقش کلیدی دارد.

وی در ادامه گفت: نیروی انتظامی برای اجرای ماموریت های محوله در آمادگی کامل به سر می برد و در ایام نوروز به واسطه اجرای طرح نوروزی این آماده باش به حد اعلا رسید و در حادثه سیل اخیر که چندین استان درگیر آن بودند فعالانه عمل کرد و این حادثه طبیعی نتوانست ما را غافلگیر کند و ناجا از معدود سازمان هایی بود که از همان ساعات اولیه نقش پررنگی در صحنه داشت.

این مقام عالی انتظامی با تاکید بر این که در حادثه سیل، تامین امنیت و انتقال مردم به مناطق امن و حراست از آنها در اهمیت نخست بود، اظهار داشت: مقابله با افرادی که قصد سوءاستفاده از این وضعیت را داشتند، اولویت دوم پلیس در این شرایط خاص بود.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به این مطلب که هیچ گونه گزارش ناامنی در مناطق سیل زده نداشته ایم و تاکنون نیز گزارشی در این خصوص دریافت نکرده ایم، گفت: مردم نیز بر این مسئله صحه گذاشته و از عملکرد پلیس رضایت خاطر دارند.

وی عنوان داشت: علاوه بر وظیفه ذاتی پلیس که تامین امنیت است از تمام توان و ظرفیت  خود برای کمک رسانی به مردم استفاده کردیم و در حوزه امداد و نجات در کنار سازمان های امدادی اقدامات گسترده ای انجام دادیم.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: خط قرمز ما امنیت مردم و کشور است و افتخار می کنیم که خادم مردم هستیم.

وی با اشاره به این که امروز حتی دشمنان ما اعلام کرده اند که هیچ کشوری  تاکنون مانند ایران مورد هجمه قرار نداشته  است، تصریح کرد: دشمنان قصد داشتند صبر مردم را لبریز و کشور را دچار چالش کنند که بحمدالله امنیت کشور با تلاش شما مثال زدنی است که بخشی از آن را مرهون زحمات و تلاش مرزبانان هستیم.

سردار سلیمانی ادامه داد: سال گذشته بیش از ۷۰۰ تن موادمخدر در سطح کشور  کشف شد که استان خراسان رضوی و به ویژه مرز بین المللی دوغارون در این خصوص اهمیت ویژه ای داشته اند.

وی عنوان داشت: متاسفانه این مرز کنار کشور تولید کننده عمده موادمخدر قرار گرفته و از همین رو ما با اجرای طرح های مختلف در سال گذشته به نحوی عمل کردیم که کمترین مشکل را داشته باشیم و آمارها نشان می دهد بیش از ۹۰ درصد موادمخدر ورودی به مرزهای خراسان رضوی کشف و یا از ورود آنها به داخل کشور جلوگیری شده است.

جانشین فرمانده ناجا در ادامه با اشاره به شعار سال گفت: تولید در هیچ کشوری رونق نخواهد گرفت مگر اینکه اولین فاکتور تحقق آن یعنی امنیت وجود داشته باشد.

سردار سلیمانی در پایان ابراز امیدواری کرد: ان شاءالله در سال جدید با برنامه ریزی دقیق تر و بهتر از سال گذشته شرایطی را فراهم آوریم تا تولیدکنندگان و فعالان حوزه اقتصادی بدون دغدغه به فعالیت خود ادامه دهند.

 

قدس انلاین

منبع خبر :  قدس آنلاین
کد خبر :  bakhabarbash-1

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41