امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3455

 گزارش وزیر اطلاعات از اقدامات ضد امنیتی دشمنان در انتخابات جاری

سید محمود علوی که برای رای دادن به شعبه اخذ رای وزارت کشور آمده بوده در جمع خبرنگاران افزود: در دوران دفاع مقدس در آستانه روزهای قدس و ۲۲ بهمن رسانه‌های صدام عربده می‌کشیدند که حضور مردم را هدف قرار می‌دهیم و با این تهدید‌ها می‌خواستند حضور مردم را در مناسبت‌های ملی کمرنگ کنند، اما مردم ما همواره نشان دادند این ترس آفرینی‌ها تاثیری بر اراده حضور آن‌ها ندارد.

 

وی ادامه داد: این حضور مردم در آن ایام امنیت ساز بود و تا دو سه ماه بعد به شهر‌ها نه موشکی پرتاب می‌شد و نه شهرهایمان مورد اصابت بمبی قرار می‌گرفت بنابراین حضور مردم امنیت ساز و امنیت آفرین است.

 

وزیر اطلاعات گفت: مردم ما همواره در موعد نقش آفرینی‌های خود بهترین نقش و امنیت آفرین‌ترین نقش را ایفا کرده اند.

 

علوی افزود: تا این لحظه شاهد حضور پرشور، هوشیارانه و آگاهانه مردم بوده آیم و شاهد پاسخ مردم به فراخوان رهبر معظم انقلاب برای حضور در صحن انتخابات هستیم.

 

وی ادامه داد: الحمدالله امنیت درون سازی که از حضور یکایک مردم در کشور می‌جوشد اثرات خود را گذاشته است؛ شاید در مناسبت‌های گذشته جریانات ضد امنیتی و ضد انقلاب سعی می‌کردند به نوعی حضور خود را نشان دهند و به نوعی دست به کارهایی بزنند و تهدیدهایی را بیافرینند.

 

وزیر اطلاعات تصریح کرد: الحمدالله در این دوره نسبت به انتخابات گذشته و برنامه‌های گذشته شاهد افت این معنا هستیم؛ البته نه اینکه نبوده، موارد متعددی بوده، ضرورتی ندیدیم این موارد جزئی را به اطلاع مردم برسانیم و احیانا مایه تشویش خاطر مردم شویم.

 

علوی افزود: الحمدالله هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و اشراف اطلاعات فراگیر آن‌ها که به لطف پروردگار تا کنون نقطه کوری نداشته موجب شده هر حرکت مشکوکی که باعث صدمه به امنیت و آرامش کشور در ایام انتخابات می‌شود شناسایی شود و همه آن‌ها زیر ضربه بروند.

 

وی ادامه داد: چندین گروه کوچک و نیمه بزرگ زیر ضربه رفتند و تا کنون هیچ موردی که جریان‌های ضد انقلاب وضد امنیتی توانسته باشند آسیبی به امنیت کشور در این روز حضور پرشکوه مردم برسانند نداشته ایم.

 

وزیر اطلاعات گفت: همکاران ما در سطح کشور با هوشیاری تمام شرایط را رصد می‌کنند و یا مشاهده کوچکترین حرکت مشکوکی آن را زیر نظر می‌گیرند و به موقع هم اگر ببینند توطئه‌ای از سوی دشمن است ضربه وارد می‌کنند.

 

علوی افزود: مردم ما توانمندی سربازان گمنام را باور کردند و همه نیروهایی که در امنیت کشور تاثیرگذار هستند از ارتش و سپاه و نیروی انتظامی و دستگاه قضایی و مدیریت سیاسی وزارت کشور و استانداری‌ها و فرمانداری‌ها باهم افزایی درحال کار هستند.

 

علوی افزود: طبیعی است که نقش وزارت اطلاعات در تامین امنیت داخلی محوری است و تا این لحظه هیچ گونه اتفاق ضد امنیتی نداشته ایم و انشاءالله که تا پایان زمان رای گیری نخواهیم داشت.

منبع خبر :  میزان
کد خبر :  m4020

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41