امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 14134

 یکم تاهفتم اسفندماه هفته ی سلامت مردان

امروزه جامعه به اقدامات پیشگیرانه علیه بیماری ها نسبت به درمان آنها در همه اقشارجامعه وبخصوصو در مردان با عنوان نیروی اصلی مولد درآمد وکسب وکار نیازدارد. بااین توصیف که اگرچه مردان از نظرقوای بدنی نسبت به زنان و کودکان قوی ترهستند اما رویارویی آنها نسبت به زنان دربرابر عوامل خطرساز محیطی بواسطه ی درگیری های شغلی وهم چنین شیوع عادات نامناسب برای سلامتی مانند مصرف دخانیات و... در این قشر بیشتراست. هم چنین مطالعات نشان می دهند که به دلیل ویژگی های اجتماعی وذهنی، توجه مردان به سلامتی خود نسبت به زنان کمتربوده و مراجعه ی آنها به پزشک نیز کمتر بوده واین خصوصیت براهمیت توجه به سلامتی این قشر می افزاید. 
مطالعات محققان بر این موضوع تاکید دارد که مردان ۱۰ سال زودتر از زنان به بیماری های قلبی مبتلا می شوند اما توصیه همیشگی مبنی بر رعایت سبک زندگی سالم، رعایت رژیم غذایی متعادل، پرهیز از مصرف دخانیات، دوری از اضطراب، مصرف غذاهای چرب ، انجام ورزش روزانه و ... می تواند سهم موثری در به تعویق انداختن انواع بیماری ها داشته باشد. از دیگر ناراحتی های مختلفی که در مردان ظاهر می شود می توان به بیماری های مجاری ادراری، مثانه، پروستات، بیضه، عفونت سیستم ادراری، سنگ کلیه و سرطان های سیستم های دفاعی اشاره کرد که باید برای پیشگیری از آنها با متخصص اورولوژی مشورت کرد.
لذا اطلاع رسانی به مردان جهت جلوگیری از آسیب های جسمی زودرس حائزاهمیت بوده  وازاین رو اقدامات لازم جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری های رایج مردانه  توصیه می گردد.

تلگرام:

http://Telegram.me/nobellaboratory

اینستاگرام:

https://www.instagram.com/nobellab/

تلفن :36646204-36285130-36287555

آدرس: اصفهان-سه راه حکیم نظامی

از وب سایت ما به آدرس http://www.nobellab.com دیدن کنید

ایمیل:Info@nobellab.com

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41