امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 87

 یک هزار و ۷۰۴ داوطلب هلال احمر در اردستان ساماندهی شدند

به گزارش باخبر باش به نقل از مهر ،منصور خانی  اظهار داشت: داوطلبان هلال احمر اردستان درگروه های مختلف و در دو خانه داوطلب ساماندهی شدند که در این خانه ها امور عام المنفعه و بشردوستانه را انجام می دهند.

وی افزود: در حال حاضر یک هزار و ۷۰۴ نفر داوطلب در شهرستان اردستان با جمعیت هلال احمر همکاری دارند.

رئیس جمعیت هلال احمر اردستان با بیان اینکه داوطلبان و خیران در راستای رفع نیاز نیازمندان در قالب طرح التیام نیز فعالیت دارند، ابراز داشت: از عموم مردم دعوت می شود تا به جمعیت هلال احمر بپیوندند و در امور خیریه و عام المنفعه کمک کنند.

خانی با بیان اینکه یکی از اساسی ترین و محوری ترین سازمان های جمعیت هلال احمر سازمان داوطلبان است، تصریح داشت: این سازمان با جذب، سازماندهی و آموزش داوطلبان نیروهای آماده عملیات را در اختیار جمعیت هلال احمر قرار می دهد.

وی افزود: واحد داوطلبان در طول سال برنامه های متنوعی همچون طرح سراسری همای رحمت با توزیع بسته های غذایی در ماه رمضان، طرح فرشتگان با توزیع بسته های غذایی در ایام نوروز، طرح التیام با کمک به بیماران، طرح کمک جهیزیه و سیسمونی، درمان و دارو، اهدای بسته های لوازم التحریر و لباس بین نیازمندان را اجرا می کند.

رئیس جمعیت هلال احمر اردستان بیان داشت: شعار امسال روز داوطلب، هر شهروند یک داوطلب بوده که در این ارتباط گردهمایی ۱۵۰ داوطلب فعال در اردستان تشکیل می شود.

 

مهر

منبع خبر :  مهر
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41