امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 8856

 ۲۹ آذر ماه؛ دوازدهمین نمایشگاه صنعت اصفهان برگزار ‌می‌شود

اصفهان به عنوان یکی از قطب‌های مهم صنعت کشور به میزبانی دوازدهمین دوره نمایشگاه صنعت (تجهیزات صنعتی، کارگاهی، ابزار و نظافت صنعتی) می‌رود.

 

به گزارش باخبرباش به نقل از شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، در این نمایشگاه که از ۲۹ آذر تا ۲ دی ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برپا می‌شود، ۱۳۷ مشارکت‌کننده از استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی، تهران، سمنان، خراسان رضوی، البرز و آذربایجان غربی و نمایندگان فروش محصولات و خدمات از کشورهای چین، کره، ترکیه، آلمان و رومانی در فضایی به مساحت ۹۳۰۰ مترمربع و در قالب چهار سالن نمایشگاهی گرد هم می‌آیند و در این میان می‌توان به حضور شرکت‌ها و مجموعه‌های شاخصی چون کنترل افزار تبریز، ماشین سازی دیانی، پمپاک، طراحی و مهندسی پژواک صنعت آرمان، قالب‌های بزرگ صنعتی سایپا، ماشین‌افزار آذربایجان، توسعه بازرگانی ابراهیم، پردیس صنعت راهسازان زاگرس، سپاهان لیفتر، شرکت صنعتی آما، هوایار، توان‌جم، صنایع ماشین ابزارسازی مورچه خورت ماشین، ایران ترانس، گروه فنی مهندسی صبا، نوین صنعت مهاجر، آرافن نایین، الکتروجوش اصفهان، مهتاب تیام کوثر، ماشین سازی صفایی، ماشین سازی نادری و میهن جوش اشاره کرد.

مشارکت‌کنندگان این نمایشگاه در زمینه خدمات مهندسی، ماشین‌ابزار و ملزومات کارگاهی، تجهیزات صنعتی و کارگاهی و ابزار آلات مانند دستگاه‌های جوش، برش، لیزر، سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک، لیفتراک و بالابرهای صنعتی، صنایع و خدمات وابسته کارگاهی و ایمنی بهداشت صنعتی (HSE)، ابزار دقیق، اتوماسیون صنعتی و نظافت صنعتی، به عرضه توانمندی‌ها و تازه‌های خود می‌پردازند. همچنین دانشگاه‌ها، مراکز علمی و تحقیقاتی و سازمان‌ها حضور فعالی در این دوره دارند.

اضافه شدن زمینه فعالیت ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی، صنایع و خدمات وابسته کارگاهی و ایمنی و بهداشت صنعتی (HSE)، حضور چشمگیر شرکت‌هایی در زمینه سیستم‌های هیدرولیک و پنوماتیک و اختصاص سالن سوم نمایشگاه به صورت ویژه به ماشین‌آلات و دستگاه‌های سی. ان. سی خط تولید از مهمترین ویژگی‌های دوازدهمین سال برگزاری نمایشگاه صنعت اصفهان محسوب می‌شود.

۳۰ درصد مشارکت‌کنندگان نمایشگاه را تولیدکنندگان و ۲۵ درصد آن را تأمین کنندگان تشکیل می‌دهند. همچنین ۱۰ درصد مشارکت‌کنندگان در زمینه مواد اولیه و ۳۵ درصد در بخش بازرگانی فعال هستند. ۱۵ درصد از فضای مفید نمایشگاه نیز با همکاری شهرک‌صنعتی امیرکبیر به صنایع کوچک واگذار شده است.

از مهمترین نکات بارزی که این نمایشگاه را در سطح نمایشگاه‌های شاخص استان قرار داده است، جامعیت این نمایشگاه و امکان استفاده اکثر صنعتگران از آن است. از این رو پیش‌بینی می‌شود نمایشگاه صنعت اصفهان مانند سال های گذشته، میزبان بازدیدکنندگانی از سایر استان‌ها باشد.

این نمایشگاه در ساعات بازدید ۱۵ تا ۲۱ میزبان مخاطبان خود خواهد بود.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41