امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 114

  حریق گسترده در انبار لوازم بهداشتی مهار شد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی شهرداری‌ رشت گفت:‌ آتش سوزی گسترده یک انبار حاوی لوازم بهداشتی و آرایشی در حومه رشت با تلاش ۴۰ آتش‌نشان مهار شد.


به گزارش باخبر باش به نقل از برترین ها ازخبرگزاری تسنیم: معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی شهرداری‌ رشت گفت:‌ آتش سوزی گسترده یک انبار حاوی لوازم بهداشتی و آرایشی در حومه رشت با تلاش ۴۰ آتش‌نشان مهار شد.

شهرام مومنی اظهار داشت: یک انبار حاوی لوازم بهداشتی و آرایشی در حومه شهر رشت واقع در مسیر جاده جیرده به رشت طعمه حریق شد و تمام محتویات آن در آتش سوخت.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت اعلام کرد : بلافاصله پس از اطلاع از آتش‌سوزی واقع شده در حومه شهر رشت نیروهای عملیات سازمان آتش‌نشانی شهر رشت با حدود 40 آتش‌نشان و 11 خودرو برای مهار حریق به محل حادثه اعزام شدند.

مؤمنی حجم آتش و حریق واقع شده در انبار لوازم آرایشی را بسیار گسترده خواند و افزود:‌ نیروهای سازمان آتش‌نشانی شهرداری رشت پس از رسیدن به محل حادثه سریعاً برای اطفای حریق اقدام کردند و سرانجام در یک عملیات نفس‌گیر موفق به خاموش کردن آن شدند.

وی با بیان اینکه فرآیند خاموش کردن حریق در این انبار لوازم آرایشی و بهداشتی حدود 2 ساعت به طول انجامید ابراز داشت:‌ با توجه به نوع اجناس و کالاهایی که در داخل انبار وجود داشت عملیات کنترل و سپس اطفای کامل حریق با مشقت بسیار زیاد سرانجام به اتمام رسید.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت تصریح کرد:‌ به علت حجم زیاد آتش و انفجار مواد داخل انبار هر لحظه احتمال گسترش آن به مغازه‌های مجاور بیشتر می‌شد اما با اقدام سریع نیروهای آتش‌نشان و اطفاء حریق از این موضوع جلوگیری شد.

مؤمنی در مورد خسارت‌ها و مصدومان احتمالی آتش‌سوزی در انبار لوازم آرایشی و بهداشتی حومه شهر رشت نیز عنوان کرد:‌ این حادثه مصدوم بر جای نگذاشت اما در مورد حجم خسارات وارده و علت وقوع این حریق باید منتظر اتمام بررسی‌های کارشناسان باشیم.

 

برترین ها

منبع خبر :  برترین ها
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41