امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 164

  مدل کیف دستی زنانه ۲۰۱۹

کیف یک وسیله مهم و حیاتی برای خانم‎ها می‌باشد که هر ساله مدل خاصی از آن ترند شده و بیشتر از بقیه مدل‌ها به چشم می‌خورد. بیشتر خانم‌ها برای مدرن و بروز دیده شدن، از مد پیروی می‌کنند، ولی باید بدانند که همیشه تابع مد بودن روش خوبی نیست


به گزارش باخبرباش به نقل از برترین ها ،کیف یک وسیله مهم و حیاتی برای خانم‎ها می‌باشد که هر ساله مدل خاصی از آن ترند شده و بیشتر از بقیه مدل‌ها به چشم می‌خورد. بیشتر خانم‌ها برای مدرن و بروز دیده شدن، از مد پیروی می‌کنند ولی باید بدانند که همیشه تابع مد بودن روش خوبی نیست زیرا ممکن است خلاف سلیقه شخصی شما باشد. مدل کیف دستی زنانه صرف نظر از سایر گرایش‌ها، گرایش اصلی آن مد خواهد بود.

برخی از گرایش‌های مد در سال ۲۰۱۹، کیف‌های بزرگ، کیف‌های توپ شکل و …هستند که ما هم مثل شما بسیار مشتاق هستیم تا بدانیم کدام یک از کیف دستی‌های تابستانی و بهاری ۲۰۱۹ بر زنان پیروز خواهد شد و تبدیل به کالای اساسی می‌شوند. در ادامه این مطلب، در مورد ترندهای مدل کیف دستی زنانه ۲۰۱۹ مطالبی را خوانده و مدل‌های آن را مشاهده خواهیم کرد.

همراه ما باشید تا با ترندهای مدل کیف دستی زنانه ۲۰۱۹ آشنا شویم:

۱- کیف‌های snap

مدل کیف دستی زنانه ۲۰۱۹

شاید در ذهن همه ما، کیف کوچک شبیه کیسه، خاطرات مادربزرگ‌ها را زنده کند و وقتی کسی دست به کیف می‌زند فکر کنیم که مادربزرگ می‌خواهد از داخل کیفش برایمان آب نبات و شکلات بدهد. در واقع این کیف‌ها حالت نوستالژی دارند. برای کیف دستی بهاری و تابستانی سال ۲۰۱۹، این مدل‌ها را خواهیم دید. این اثرها با بند ظریف و نازک و یک طرح طلایی و یا همرنگ کیف، وجود خواهند داشت.

در تصویر بالا یک گیره طلایی‌رنگ بر روی یک کیف دستی کوچک سفید قرار دارد که با منگوله‌های جالب تزئین شده‌ است. ویکتوری