امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 775

 مراسم اختتامیه نمایشگاه دهه ی فجر و توانمندی های سمن ها برگذار شد

 مراسم اختتامیه ی چهارمین نمایشگاه دهه ی فجر ؛ توانمندی ها و دستاوردهای سازمان های مردم نهاد با حضور محمود ابراهیمی مدیرکل امور اجتماعی استان ؛سسیستانی معاونت توسعه ی مدیریت و منابع انسانی استانداری، جمالی نژاد شهردار اصفهان و حضور پررنگ نمایندگان سمن ها و خیریه های برگذار شد .

در این اختتامیه که مصادف با پیروزی انقلاب اسلامی و جشن بزرگ انقلاب بود علی قهرایی مدیر اجرایی این نمایشگاه با تشکر از دفتر امور اجتماعی  استان و کسانی که در این نمایشگاه همکاری کرده اند گفت : از مهرماه نود چهار برنامه ریزی ها برای برپایی این نمایشگاه آغاز شد و ملاک انتخاب سمن ها بر اساس سابقه ،زمینه ی فعالیت و... معین گردید  .

وی با بیان اینکه 110 سازمان مردم نهاد  و 20 ادراه ی دولتی برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کردند افزود : در نهایت پس از بررسی هایی که در هیئت های سه گانه انجام گرفت و به دلیل محدود بودن فضا ؛ 75 سمن  و 12 دستگاه دولتی برای حضور در این نمایشگاه انتخاب شدند .

در پایان این مراسم کیک تولد 37 سالگرد پیروزی انقلاب به دست شهردار اصفهان و حسین سیستانی مدیریت منابع انسانی استانداری بریده شد و همچنین از غرفه های برتر ننمایشگاه تجلیل شد

منبع خبر :  نگاه کویر
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41