امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 188

 16 میلیارد ریال صرف توسعه شبکه برق گلپایگان شد

شاپور حدادی پور روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : اعتبار یاد شده صرف توسعه شبکه فشار ضعیف و نصب کنتورهای فهام، احداث شبکه و نصب ترانس در گلشهر، بهسازی و جابه جایی شبکه 20 کیلو ولت و پست محله قلعه موتور، تقویت ولتاژ بلوار مادر، احداث شبکه 20 کیلوولت ، نصب ترانس درمانگاه افخمیه ، بهینه سازی و جابه جایی شبکه فشار ضعیف گوگد شده است.
مدیر امور برق شهرستان گلپایگان گفت: تعویض کنتورهای معیوب، بهسازی وجا به جایی شبکه فشار ضعیف محله رباط پیرعلی، احداث شبکه 20 کیلوولت و نصب ترانس پارک شادی شهرک الوند ، نصب ترانس روستای آرجان، تبدیل شبکه به کابل شهر گوگد، بهسازی شبکه برق روستاهای اسفرنجان، رباط ملکی، کلوچان و دم آسمان و روشنایی بلوار اصلی رباط سرخ از دیگر پروژه ها یی که در بخش برق گلپایگان اجرا شده است.
حدادی پور با اشاره به اینکه کلیه مناطق شهری و روستایی این شهرستان از روشنایی برق برخوردارند افزود: در 6 ماه اول امسال 734 مشترک به مشترکان برق شهرستان افزوده شد و مجموع مشترکان در این شهرستان به 52 هزار و 702 عدد رسید.
شهرستان گلپایگان با سه شهر گلپایگان، گوگد و گلشهر و 52 روستا و آبادی با جمعیتی افزون بر 90 هزار نفر در 180 کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.

منبع خبر :  ایرنا
کد خبر :  MM970101

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط