امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 143

 18 کاروان از اصفهان راهی مناطق عملیاتی دفاع مقدس می شود

به گزارش ایرنا، محمد ادیب روز شنبه در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه استان اصفهان میزبان افتتاحیه سراسری اردوهای نور دانش‌آموزی نیز هست افزود : مراسم اعزام نخستین کاروان دانش‌آموزی، 15 مهر با حضور مقامات کشوری و استانی در کنار مزار شهید محسن حججی از شهدای مدافع حرم در نجف آباد برگزار می شود.
همچنین معاون فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت : مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور 15 مهر ماه برگزار می شود.
محمد جواد احمدی ادامه داد : در این مراسم دانش آموزان سه استان اصفهان، یزد و چهارمحال بختیاری حضور دارند و پس از اتمام مراسم 6 دستگاه اتوبوس از اصفهان، سه دستگاه از استان یزد و 9 دستگاه اتوبوس از چهار محال بختیاری، عازم مناطق عملیاتی غرب کشور می شوند.
وی با بیان اینکه در اعزام های سال های گذشته مشکل خاصی نبوده است، تاکید کرد: با رعایت همه جوانب کار، وظایف آموزش و پرورش و بسیج استان هم به لحاظ امنیتی و بین راه و مقصد حداقل های ممکن را برای یک زندگی اردویی فراهم می شود تا دانش آموزان این اردوی هدف دار را برگزار کنند.
معاون فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: در این اردوها در هر اتوبوس سرپرستان و روحانیان به این مناطق عملیاتی اعزام شده و برمبنای شرح وظایف به عملکرد خودشان در طول مسیر اردو عمل می کنند.

منبع خبر :  ایرنا
کد خبر :  MM970101

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41