امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 113

 734 کیلومتر از محورهای تخریب شده استان اصفهان ترمیم شد

باخبرباش به نقل از فارس   مدیر کل راهداری  با اشاره به وقوع سیل در محورهای مواصلاتی استان اصفهان گفت: در جریان بارش سیل در محورهای مواصلاتی استان اصفهان 734 کیلومتر از محورهای تخریب شده ترمیم شد.

 

مهدی خضری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: در نوروز امسال علاوه بر افزایش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اصفهان، شاهد وقوع سیل، طوفان و در برخی از شهرستان‌ها بارش شدید برف بودیم که زحمت راهداران را مضاعف کرد.

وی با بیان اینکه برای مدیریت بحران در استان اصفهان در این مدت 54 جلسه برگزار شده است، افزود: برای جلوگیری از بروز مشکلات 234 دستگاه ماشین‌آلات با 418 نفر نیروی راهدار به محل‌های مستعد بحران اعزام شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان خاطرنشان کرد: در 132 مقطع در محورهای کوهستانی استان اصفهان عملیات ریزش برداری و پاکسازی محورهای مسدود ناشی از بارندگی انجام شد و 19 محوری که در اثر رانش دچار آسیب شده بودند ترمیم شد.

وی تصریح کرد: 13 مورد راه دسترسی موقت توسط راهداران به صورت مقطعی در این ایام ایجاد و ترافیک تا زمان حل مشکل به این راه‌ها منتقل شد.

خضری با بیان اینکه 69 دستگاه ماشین‌آلات برای کمک به روستاها و شهرها اعزام شدند، اضافه کرد: عملیات رفع آب‌گرفتگی 154 ابنیه فنی، رفع انسداد از 59 محور و 38 هزار مترمکعب خاک‌ریز جهت انحراف مسیر سیل از دیگر اقدامات انجام شده توسط اکیپ‌های راهداری استان اصفهان بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان خاطرنشان کرد: از 13 فروردین ماه با وقوع سیل در استان لرستان، اکیپ‌های راهداری جهت کمک به بازگشایی محورهای مواصلاتی استان اصفهان در لرستان مستقر شده‌اند.

وی با بیان اینکه اعزام ماشین‌آلات راهداری و تجهیزات تمام دستگاه‌ها با هماهنگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان انجام می‌شود تصریح کرد: تعدادی از اکیپ‌های راهداری استان اصفهان نیز به یاری هموطنانمان در خوزستان شتافته‌اند.

خضری ادامه داد: جمعه گذشته نیز عملیات ساخت و بارگیری پل 45 متری جهت نصب در محورهای سیل‌زده لرستان به این استان اعزام شد.

منبع خبر :  فارس
کد خبر :  bakhabarbash-1

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41