امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 202

 طغیان رودخانه در خراسان رضوی سه خودرو را غرق کرد

مشهد-طغیان رودخانه منتهی به سد کارده در روز گذشته باعث به محاصره درآمدن تعدادی از شهروندان و غرق شدن سه خودرو شد.

به گزارش نگاه کویر به نقل از مهر، در حالی که بسیاری از شهروندان مشهدی در آخرین روز پایانی هفته در حاشیه رودخانه سد کارده به سپری کردن اوقات فراغت خود در دامن طبیعت مشغول بودند طغیان این رودخانه ضمن به محاصره درآوردن شهروندان سه خودرو را نیز غرق کرد.

این حادثه غیر مترقبه که عصر روز گذشته در حوالی روستای آل و در ۶۰ کیلومتری مشهد اتفاق افتاد موجب شد تا به دلیل حجم سیلاب تا پاسی از شب با حضور نیروهای جمعیت هلال احمر و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد عملیات امداد رسانی به درازا کشیده شود.

در همین رابطه مدیر حوزه دو عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: در طغیان روز گذشته رودخانه سد کارده ۱۰۰ نفر به دلیل جاری شدن سیلاب به محاصره در آمدند که به منظور کمک به افراد محاصره در سیل نیروهای امدادی از ۴ ایستگاه آتش‌نشانی مشهد به محل حادثه اعزام و  افراد در محاصره سیل را نجات دادند.

مجید شادی بیان کرد: طغیان این رودخانه خوشبختانه به دلیل عکس العمل به موقع شهروندان و پناه آوردن به ارتفاعات هیچ تلفات جانی در بر نداشت اما جریان آب موجب غرق شدن سه خودروی سواری شد.

وی افزود: سیلاب بخشی از جاده منتهی به روستای سد کارده را تخریب کرد و عملیات امداد رسانی که تا پاسی از شب گذشته ادامه داشت خوشبختانه با موفقیت به پایان رسید.

ز65

منبع خبر :  نگاه کویر
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41