امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4030

  متقاضیان بیمه بیکاری برای ثبت درخواست، نیازی نیست به ادارات کار مراجعه کنند 

با شیوع بیماری کرونا ، بسیاری از بنگاه های اقتصادی و کسب و کارها مجبور به تعطیلی واحد های خود شدند و همین تعطیلی میزان مراجعات به ادارات کار را افزایش داده است و متقاضیان برقراری بیمه بیکاری در شرایطی که ایام عید نوروز و هزینه های زندگی را باید به دوش بکشند مجبور به مراجعه حضوری به اداره کار هستند که همین مراجعات میزان خطر ابتلا به بیماری کرونا را نیز افزایش می دهد. اما با تصمیم اخیر اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خدمات ثبت درخواست بیمه بیکاری غیر حضوری می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان از راه اندازی سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری به منظور ثبت نام اینترنتی متقاضیان دریافت بیمه بیکاری خبر داد.

به گزارش باخبر باش نیرومند، ضمن اعلام این خبر افزود: شیوع ویروس کرونا موجب اختلال و توقف در ارائه خدمات به متقاضیان بیمه بیکاری در سراسر کشور شده است و بمنظور پیشگیری از گسترش آن ، سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری بصورت آنلاین در پرتال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی https://bimehbikari.mcls.gov.ir راه اندازی شده و متقاضیان از مراجعه حضوری به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ادارات شهرستان و نیز مراکز کازیابی جهت ثبت نام بیمه بیکاری بی نیاز شدند.

نیرومند افزود:لینک آدرس سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری در پرتال این اداره کل قرار گرفته و در این سامانه  خدمات زیر قابل دریافت است.

- ثبت درخواست متقاضی از طریق تکمیل فرم "ثبت درخواست بیمه بیکاری" در سامانه

- دریافت کد رهگیری با امکان ذخیره و چاپ پس از انجام ثبت درخواست در سامانه

- ارسال پیامک اطلاع رسانی به متقاضی پس از ثبت درخواست در سامانه

- اطلاع رسانی نحوه ادامه فرایند از طریق سامانه

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41