امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2191

 اردستان سومین مقصد گردشگری استان می‌شود

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در هدف‌گذاری صورت گرفته برای سال ۱۴۰۴، اردستان باید سومین مقصد گردشگری استان اصفهان شود.

 باخبرباش به نقل از ایسنا حمیدرضا تأملی ظهر امروز(شنبه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در بحث گردشگری امروز یک ظرفیت بالایی در اردستان وجود دارد که حق خود را از کشور نگرفته است.

وی با بیان اینکه گردشگری یک صنعت کاملاً مردمی است و ستاد توسعه گردشگری تشکیل شده است افزود: قصد داریم برنامه سند جامع گردشگری تدوین کنیم.

فرماندار اردستان با اشاره به اینکه اگر یک دهم گردشگرانی که از اصفهان بازدید می‌کنند به سمت اردستان بیاوریم دیگر نیاز به هیچ صنعتی نداریم، گفت: گردشگری کم هزینه‌ترین، سریع‌ترین، پرخاصیت‌ترین و پایدارترین توسعه‌ای است که می‌تواند در اردستان رقم بخورد.

تاملی با بیان اینکه در هدف‌گذاری صورت گرفته برای سال ۱۴۰۴ اردستان باید سومین مقصد گردشگری استان اصفهان باشد، تصریح کرد: برای رسیدن به این نقطه در قالب ستاد توسعه گردشگری باید به اهداف و برنامه‌های پیش بینی شده دست پیدا کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه از سال‌های ۹۰ تا ۹۶ شاهد کاهش ازدواج و افزایش طلاق در اردستان بوده‌ایم، افزود: به واسطه اقدامات فرهنگی و اجتماعی صورت گرفته سال گذشته شاهد افزایش ۱۵درصدی ازدواج و کاهش ۱۶ درصدی طلاق بوده‌ایم.

فرماندار اردستان ادامه داد: در سال گذشته با وجود وضعیت بد اقتصادی و تحریم‌ها شاهد افزایش تعداد آمار بیمه شدگان اجباری در شهرستان بودیم. این موضوعی نیست که بتوان آمار سازی کرد و واحدها و کارگاه‌های فعال نیز مشخص است.

تأملی در ادامه با اشاره به اعتراض شهروندان در خصوص حضور مدیران در مراسم ترحیم اموات، گفت: به حضور مدیران دستگاه در مراسم ترحیم معترض هستم و در شورای فرهنگ عمومی هم مطرح کرده‌ام که این مراسمات مذهبی که در روز برگزار می‌شود ما و مسئولین و کارمندان را به بیت‌المال مدیون می‌کند. بعضی‌ها به بهانه ۱۰ دقیقه فاتحه خواندن یک ساعت و نیم اداره را ترک می‌کنند.

منبع خبر :  ایسنا
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41