امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 218

 ایجاد میز پژوهش در هفته اصفهان

طیبه فاطمی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن هفته اصفهان پایگاه اطلاعاتی "اصفهان پژوهی" در کتابخانه تخصصی هنر و اصفهان‌شناسی به مخاطبان و علاقه‌مندان اطلاعاتی را در زمینه شهر اصفهان ارائه می‌دهد.

وی افزود: بر اساس این طرح اطلاعات جمع‌آوری شده در قالب مقالات و پژوهش‌های علمی و تاریخی شهر اصفهان در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

وی در زمینه برنامه‌های کتابخانه مرکزی در هفته پژوهش، خاطرنشان کرد: در هفته پایانی آذرماه همزمان با فرارسیدن هفته پژوهش، شبکه جامع مخاطبان کتابخانه‌ها راه‌اندازی می‌شود، همچنین از پرتال جدید کتابخانه‌های شهرداری اصفهان رونمایی خواهد شد.

رییس اداره امور کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان تصریح کرد: با توجه به رشد تکنولوژی و تمایل افراد به استفاده از وسایل الکترونیک، کتابخانه دیجیتال فرصت مناسبی را در اختیار دوستداران کتاب در فضایی به روز قرار می‌دهد.  

وی ادامه داد: در هفته پژوهش طراحی و اشاعه خبرنامه الکترونیکی مدیریت علم اطلاعات و دانش شناسی تدوین خواهد شد و یک میز پژوهش هم در محل کتابخانه میرداماد و کتابخانه تخصصی حقوق ایجاد می‌شود.

فاطمی افزود: از یک کتاب با موضوعیت تاریخی داستانی به نویسندگی خانم دکتر والا در هفته پژوهش رونمایی خواهد شد.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41