امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 4
 تعداد بازدید - 2273

 این شما و این نتیجه یک سال حکومت کی روش! (عکس)

  باخبرباش :   سرمربی پرتغالی که اولین بار تیمش را مقابل ژاپن هدایت کرد، در این دیدار با نتیجه 0-1 و تک گل رادامل فالکائو به پیروزی رسید. در تاریخ 22 مارس 2019، "دوران کی ‌روش" در تیم ملی کلمبیا آغاز شد. قرارداد سرمربی پرتغالی یک ماه و نیم پیش رسمی شده بود، اما کی روش در این تاریخ نخستین بار به عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا هدایت کرد و تیمش در یک بازی دوستانه در ورزشگاه نیسان یوکوهوما با یک گل ژاپن را شکست داد. تیم کی روش در ادامه همچنین با کره جنوبی نیز روبرو شد.

 

 

بعد از ضربه دوان زاپاتا که به دست مدافع حریف برخورد کرد، تنها گل این دیدار را رادامل فالکائو از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. دروازه بان ژاپن مسیر توپ را حدس زد و حتی آن را لمس کرد، اما نتوانست جلوی گل شدن آن را بگیرد.

 

تغییر در لیست دعوت شدگان

 

طی این یک سال در تیم ملی کلمبیا  تغییراتی اتفاق افتاده است. از برنامه تاکتیکی گرفته تا بازیکنان، برخی پست ها عوض شده و برخی بازیکنان دیگر دعوت نمی شوند. دیوید اوسپینا، خوان فرناندو کوئینترو و سانتیاگو آریاس در تور آسیا حضور نداشتند و با وجود دعوت شدن، مصدوم شده بودند. خوان کوادرادو نیز غایب بود.

 

کی روش از سیستم 1-3-2-4 استفاده کرده و از خامس به عنوان بازیکن شماره 10 و موریل و ویلا به عنوان وینگر بهره برد. اما در ادامه سیستم کی روش به 3-3-4 تغییر یافت، باریوس بازیکن شماره 5 شد و کوادرادو و مورنو بیشتر مرکز را پوشش دادند. خامس نیز از مرکز تغییر موقعیت داد و وینگر چپ شد، در ادامه نیز غیبت او در ترکیب توسط لوییز دیاز و روگار مارتینز پوشش داده شد.

 

 

در گذشته دایور ماچادو و پالاسیوس وینگر بودند. این دو بازیکن که در آن زمان پیراهن اتلتیکو ناسیونال را بر تن داشتند، هرگز مورد توجه کارلوس کی ‌روش قرار نگرفتند. ویلیام تسیلو و استفان مدیانه، جای آنها را گرفتند و وارد ترکیب شدند.

 

کارلوس کی ‌روش به روایت ارقام

 

از آغاز سال 2019، کارلوس کی ‌روش در 14 بازی (چهار بازی در کوپا آمریکا و ده بازی دوستانه) تیم ملی کلمبیا را هدایت کرد. در این رقابت ها به 8 پیروزی، 4 تساوی و 2 شکست و میانگین عملکرد 66.6٪ پیروزی رسیده است. تیم ملی کلمبیا تحت هدایت او 16 گل به ثمر رسانده و 7 گل دریافت کرده است.

 

داوینسون سانچز بازیکنی است که بیشترین دقایق را در "دوران کی روش" در ترکیب بوده و 1200 دقیقه بازی کرده است، بعد از او نیز ویلمار باریوس با 856 دقیقه قرار دارد. در حالی که ماتئوس اوریبه، دوان زاپاتا و لوئیس موریل هر کدام با سه گل بهترین گلزن تیم کی روش بودند و خامس رودریگز نیز با سه پاس گل از این حیث بهترین بوده است.

 

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41