امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4047

 (ابوطالبی)بازنشستگان، کارگران و کشاورزان باید در اولویت حمایت های دولتی باشند

«فریبا ابوطالبی» در تشریح برنامه های انتخاباتی:

بازنشستگان، کارگران و کشاورزان باید در اولویت حمایت های دولتی باشند


کاندید یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اصفهان در تشریح برنامه و اهداف خود، حمایت از اقشار ضعیف جامعه را از برنامه‌های محوری خود اعلام کرد و گفت: بازنشستگان، کارگران و کشاورزان باید در اولویت حمایت‌های دولتی باشند.

«فریبا ابوطالبی» نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تشریح برنامه‌ها و اهداف خود گفت: پیگیری تصویب قوانین، در جهت حمایت از اقشار کم‌درآمد و بی‌بضاعت و حمایت از کشاورزان، کارگران و بازنشستگان و دیگر اقشار ضعیف جامعه از برنامه‌های محوری من بوده و این قشر باید در همه سطوح خدمات در اولویت باشد.

وی با اشاره به مواردی مانند بخشودگی جرائم بیمه‌ای، تسهیل در پرداخت دیون بانکی و دیگر موارد، بیان کرد: سیستم باید در جهت تشویق باشد و اگر شخصی که بضاعت مالی خوبی ندارد درصدد جبران جریمه‌ها یا دیون است، باید با او مراعات و تعامل شود.

این نامزد انتخابات مجلس در حوزه اصفهان، پیگیری و تصویب قوانین در جهت حل مشکلات جوانان مانند بیکاری، ازدواج و مباحث فرهنگی را از دیگر اولویت‌های خود خواند و گفت: جوانان موتور محرکه جامعه و محور اصلی تلاش و تولید هستند که اگر با یأس و ناامیدی روبرو شوند، سبب زوال جامعه و به تعویق افتادن توسعه می‌شود.

نتیجه تصویری برای بیکاری

این استاد دانشگاه، ادامه داد: پیگیری و تصویب قوانین در تقویت فضاهای ورزشی و فرهنگی، دیگر اصل یک جامعه پویاست و معتقدم: ورزش و فعالیت‌های فوق‌برنامه می‌تواند، اثربخشی و بازده شغلی افراد را بالابرده و غیرمستقیم بر تولید و کیفیت اثرگذار باشد.

«ابوطالبی» ضمن تقدیر از تلاش خستگی‌ناپذیر نیروهای مسلح و سربازان وطن، پیگیری اجرای قانون رتبه‌بندی نیروهای مسلح و ارتقا منزلت این قشر خدوم و مدافع کشور را ضروری قلمداد کرد و ادامه داد: اگر یک نیروی نظامی و دفاعی دغدغه معیشتی داشته باشد نمی‌تواند به‌خوبی از کشور دفاع کند و تأمین معیشتی و حمایت از این قشر، ارتباط مستقیم با منافع ملی دارد.

این نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی، در خاتمه، تأکید کرد: عدالت محوری و مبارزه با فساد، یک اولویت کلی و اساسی است و نمایندگان مجلس باید برای ایجاد قوانین بازدارنده از فساد تلاش کنند تا هزینه و امکانات کمتری صرف، مبارزه و تعقیب مفسدین شود.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-A

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41