امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 4
 تعداد بازدید - 4635

 برگزاری نمایشگاه بزرگ کارآفرینی، صنایع دستی، سوغات شهرستان ها، پوشاک و لوازم خانگی در سپاهان شهر اصفهان

مدیر اجرایی نمایشگاه بزرگ کارآفرینی، صنایع دستی، سوغات شهرستان ها، پوشاک و لوازم خانگی گفت:  این نمایشگاه با هدف حمایت از تولید کنندگان و کارآفرین های برتر کشوری از یکم تا دهم مهر ماه از ساعت 16 تا 23 در سپاهان شهر اصفهان، روبروی دانشگاه اشرفی اصفهان، بعد از بازار روز نگین برگزار می شود که البته باتوجه به استقبال گسترده مردم امکان تمدید چند روزه این نمایشگاه وجود دارد.  همچنین به منظور ترغیب مردم عزیز هر شب به قید قرعه جوایز ویژه ای به کسانی که از این نمایشگاه خرید کرده اند اهدا می شود.


صفری در گفت گو با خبرنگار باخبرباش  اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه ها و بازارچه های خرید نه تنها کارآفرینان و تولید کنندگان صنایع مختلف را با یکدیگر آشنا می کند بلکه شور و نشاط خاصی به فضای شهری و مردم عزیز می دهد. تولید کنندگان باتوجه به فروش بالایی که در این نمایشگاه ها دارند می توانند تخفیفات ویژه ای برای خریداران در نظر بگیرند از همین رو می توان گفت برگزاری این نمایشگاه ها یک اتفاق برد برد هست. هم تولیدکنندگان به فروش بالایی دست خواهند یافت و هم مردم با قیمت مناسب، میتوانند محصولات باکیفیت مدنظر خودشان را خریداری کنند.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان عزیز از شهرستان های مختلف در این نمایشگاه حضور پیدا کرده اند اشاره کرد: معرفی سوغات شهرستان ها در این نمایشگاه نه تنها حال و هوای ویژه ای به این نمایشگاه داده است بلکه باعث آشنایی همشهری های عزیز اصفهانی با فرهنگ و سوغات سایر شهرستان ها شده است و استقبال گرم مردم خود نمایان این مورد می باشد. از دیگر امتیازهای این نمایشگاه ارائه محصولات خوراکی با کیفیت عالی، بدون اسانس، رنگ و تازگی و مرغوبیت آنها می باشد. ادویه جاتی که در حضور مشتریان گرامی آسیاب می شود و مردم می توانند شاهد کیفیت و تازگی آنها باشند. از دیگر صنف های حاضر در این نمایشگاه می توان به تولیدکنندگان پوشاک، لوزام التحریر، صنایع دستی و... اشاره کرد.

مدیر اجرایی نمایشگاه حمایت از مشاغل خانگی و لوازم خانگی افزود: به جهت ترغیب مردم  و حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان جوایز ویژه شبانه ای برای مردم عزیز در نظر گرفته شده است. همشهریان گرامی با هر 10 هزار تومان خرید یک کارت قرعه کشی از فروشندگان دریافت می کنند و بعد از جمع آوری این کارت ها جوایز ویژه اهدا می گردد. کسانی هم که در زمان قرعه کشی حضور نداشته اند و از کارت های خود استفاده نکرده اند می توانند در قرعه کشی شب پایانی شرکت نمایند.

وی با بیان اینکه یکی از اتفاقات مثبت این نمایشگاه حضور جامعه معلولین می باشد، تصریح کرد: این قشر از جامعه باتوجه به توانمندی هایی که دارند می بایست بیشتر مورد توجه قرار بگیرند و به جای داشتن نگاهی ترحم آمیز به آنان باید کمک کرد تا با حمایت از آنان بتوانند استعداد و توانمندیشان را بروز دهند. از همینرو ما غرفه هایی به صورت رایگان در اختیار این دوستان قرار داده ایم تا بتوانند صنایع دستی خودشان را به مردم معرفی و بفروشند.

صفری خاطر نشان کرد: این نمایشگاه با هدف حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرین های برتر کشوری از یکم تا دهم مهرماه از ساعت 16 الی 23 در سپاهان شهر اصفهان، روبروی دانشگاه اشرفی اصفهان، بعد از بازار روز نگین برگزار می شود که البته باتوجه به استقبال گسترده مردم امکان تمدید چند روزه این نمایشگاه وجود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41