امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2053

 بی نتیجه ماندن وعده شهردار برای حل مشکل مردم منطقه 4 اصفهان

با وجودی که سالهای سال است مردم منطقه 4 شهرداری اصفهان که شامل خیابان باغ غدیر، بازارچه، 22 بهمن، بزرگمهر و غیره است ، با مشکل جدی حمل و نقل عمومی مواجه اند اما وعده شهردار اصفهان برای رفع آن تاکنون محقق نشده است .
به گزارش باخبر باش، بیش از یکماه و نیم پیش قدرت الله نوروزی وعده تحقق خط بی آر تی در خیابان هشت بهشت شرقی را در حالی به مردم منطقه 4 شهرداری اصفهان داد که همچنان گلایه اعتراض آمیز ساکنان این منطقه از خطوط اتوبوس رانی و تاکسی رانی در این منطقه بلند است.
وی ضعف حمل و نقل عمومی در منطقه 4 شهرداری اصفهان را یک نقیصه و یک نقد به عملکرد شهرداری اصفهان دانست و گفت: مقرر بوده با تقویت سیستم بی آرتی در این منطقه از هشت بهشت شرقی تا منتهی الیه آن که به کردآباد می خورد، وصل کنیم .
هر چند شهردار اصفهان در بین اصحاب رسانه وعده تحقق سیستم حمل و نقل عمومی را در منطقه 4 اصفهان و قرار گرفتن در دستور کار را داد اما با گذشت بیش از یکماه نیم هنوز مردم این منطقه بیش از یکساعت و نیم به انتظار اتوبوس و تاکسی می مانند.
شهردار اصفهان با اظهار اینکه لازم پروژه های نیمه کار را به اتمام برسانیم و سپس پروژه های جدید تعریف شود، گفت: احداث رینگ 4 ترافیکی و حلقه حفاظتی 50 کیلومتری به اضافه بیش از 20 کیلومتر در حواشی در کاهش ترافیک اصفهان نقش بسیار مهمی دارد.
وی با اظهار اینکه برای راه اندازی خط 2 مترو هم اکنون سفت کاری آن به اتمام رسیده است، گفت: کلنگ زنی تراموا یک پروژه جدیدی است که با عملیاتی کردن آن اصفهان اولین شهری خواهد بود که شاهد اجرای آن میشود.
نوروزی به حلقه بزرگ دوچرخه سواری و تبدیل آن به یک شبکه اشاره کرد و ادامه داد: در سطح شهر بدنبال پیرایش شهری و شادابی و سرزندگی برای شهروندان هستیم.

منبع خبر :  
کد خبر :  bakhabarbash-babayi

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41