امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2171

 ستاره ای که می تواند پسر کالدرون در پرسپولیس شود! + عکس

باخبرباش ، ستاره جوان و جویای نام سرخ های پایتخت برای حضور در ترکیب پرسپولیس نظر کالدرون را جلب کرده است.

 

از زمان برانکو سرمربی سابق پرسپولیسی ها این بحث باب شده که هر وقت سکاندار تیم به ستاره ای توجه زیادی می‌کرد، به شوخی دیگر بازیکنان او را سوگلی و پسر سرمربی نام گذاری می کردند به گونه ای که او در ترکیب به صورت فیکس بازی می کرد. 

 

مهدی عبدی، مهاجم جوان و جویای نام این روزهای پرسپولیس که در لیگ پایه‌ها موفق به دستیابی به عنوان آقای گلی شده بود، فصل گذشته راهی لیگ یک و تیم بادران شد و امسال به جمع شاگردان کالدرون بازگشت.

 

 

این بازیکن جوان اکنون توانسته نظر سرمربی تیم را جلب کند و گفته می‌شود در چند تمرین قبل مورد توجه سکاندار جدید پرسپولیس قرار گرفته است. او در ابتدای فصل در آستانه حضور در تیم نساجی قرار داشت اما در نهایت بعد از عقد قرارداد با پرسپولیس با پیراهن شماره 16 در این تیم به کار خود ادامه می‌دهد و کسانی که تمرینات تیم را از نزدیک دیده‌اند، مدعی هستند در صورت تداوم این روند و پیشرفت بیشتر قادر خواهد بود به یکی از ستاره‌های پرسپولیس تبدیل شود.

 

گفتنی است اینکه سرمربی پرسپولیس به یک بازیکن جوان توجه ویژه ای داشته باشد یک فرصت مغتنم برای او به شمار می‌رود تا خودش را نشان دهد و بتواند در آینده ستاره پرسپولیس شود و حالا به گفته بسیاری این پسر کالدرون در آینده نه چندان دور می تواند با درخشش در میادین به محبوبیت نیز برسد.

منبع خبر :  جام نیوز
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41