امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 5163

 شهادت سردار دلها محور اتحاد و مشارکت حداکثری است

«اسماعیلی» نامزد انتخابات مجلس در اصفهان:

شهادت سردار دل‌ها محور اتحاد و مشارکت حداکثری است

«محمدرضا اسماعیلی» کاندید انتخابات مجلس بابیان اینکه، عروج سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، زخمی عمیق و جانکاه بر قلب‌های ملت ایران و تمام آزادگان جهان نهاد، گفت: بدون شک این درد جانکاه در بعد ایمانی، مبانی استحکام و اتحاد جامعه ایران اسلامی، علیه دشمنان قسم‌خورده انقلاب و استکبار جهانی را محکم‌تر کرده است.

این مدیر اجرایی ارشد کشور، توصیه کرد: مردم فداکار و ایثارگر پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی نیز همراه سیل خروشان ملت ایران و چونان حماسه‌های خرداد و بهمن، این بار نیز در دوم اسفند در پاسخ به جنایت جهان خوران مستکبر، نمایش حضوری قهرمانانه با یاد امام (ره) و شهدا و علی‌الخصوص برای شادی روح شهید سلیمانی نستوه و استوار به میدان خواهند آمد.

نتیجه تصویری برای سردارسلیمانی

وی با اشاره به این مطلب که چهل روز است آسمان دل‌هایمان ابری است، از فراق سردار دل‌ها، ابری است، افزود: شهید سلیمانی، مظهر حماسه حسینی و شور میدان‌های نبرد حق علیه باطل، بود و مظهر «أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ » و حماسه‌ساز کربلاهای دفاع مقدس که قلم در نوشتن سوگواری‌اش سر می‌شکند و ورق ناله می‌زند.

اسماعیلی با ذکر این مطلب که سردار شهید سلیمانی، برای ایران سردار ملی و نماد غرور میهنی و برای جهان اسلام نماد صلح و برادری بود، ادامه داد: او تندیس برابری و رحمت برای مظلومان و مستضعفین بود و برقی از ذوالفقار مولا علی (ع) در نگاه پرهیبتش موج می‌زد که مایه التیام خاطر دردمندان و ستمدیدگان بود.

این استاد دانشگاه یادآور شد: حقا که وعده خداوند برای مجاهدان در طریقش صادق است و حقا که شهادت هنر مردان خداست و چه وصالی بالاتر از اینکه همچون مرادت حضرت اباعبدالله (ع) و همچون علمدار کربلا با پیکر صد چاک به دیدار معبود بشتابی.

وی بابیان اینکه چه سعادتی بالاتر از شهادت به دست شقی‌ترین دشمنان قسم‌خورده اسلام درحالی‌که که برای احیای صلح ویاری مظلومان همیشه پادررکاب زده باشی، پرسید: مگر می‌شود که پاداش دنیوی سردار فاتح بیت‌المقدس و فتح المبین و هشت کربلاهای دفاع مقدس کمتر از این باشد.

این حقوقدان برجسته، تأکید کرد: ایمان‌دارم این شوری که رفتنت بپا کرده، طومار ظلم و استکبار جهانی و صهیونیسم جنایتکار را درهم خواهد پیچید، این اشک‌ها و مشت‌های گره‌کرده در سرتاسر جهان اسلام، این شور حسینی و عزم ابوالفضلی دوستداران و سربازانت در سراسر گیتی به هم‌صدایی نهایی برای غلبه سرنوشت‌ساز حق بر باطل بدل خواهد شد.

نامزد انتخابات مجلس، در پایان خطاب به روح بلند سردار سلیمانی گفت: این وصال ناب گوارای وجودت باد سردار عارف و یقین دارم حق‌تعالی به برکت سایه پدرانه رهبر معظم انقلاب، صبر و صلابت و مقاومت را اجر همه سوگواران و خانواده گرامی‌تان قرار خواهد داد.

نتیجه تصویری برای خامنه ایی

 

 

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41