امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 1338

 فریبا ابوطالبی خورشید وحدت آفرین 2 اسفند، تندر توفان خیز حماسه خواهد شد.

«ابوطالبی» نامزد انتخابات مجلس:خورشید وحدت‌آفرین 2 اسفند، تندر توفان‌خیز حماسه خواهد شد.

«فریبا ابوطالبی» بابیان اینکه همه مردم ما با بصیرت و همدلی و برای حفظ منافع ملی، علی‌رغم مشکلاتی که هست، بارها ثابت کردند که ولی‌نعمت انقلاب هستند، گفت: با تجلی حضور مردم، خورشید وحدت‌آفرین 2 اسفند، تندر توفان‌خیز حماسه خواهد شد.

«فریبا ابوطالبی» ضمن دعوت از عموم همشهریان و تمامی مردم ایران اسلامی، برای شرکت در انتخابات روز جمعه 2 اسفندماه بابیان اینکه دشمن به دنبال هدف گرفتن مبانی انسجام خانواده ایرانی همچون، مسجد، خانواده، محافل و عزاداری‌ها و ترور شخصیتی مبلغ مذهبی و دینی است، گفت: بیایید از روی تل آتش تفرقه با چنگ زدن به ریسمان وحدت عبور کنیم که همگی راهمان یکی و قافله‌سالارمان یکی است.

نتیجه تصویری برای صندوق های رای

این استاد دانشگاه ادامه داد: همان قافله‌سالاری که بصیرت و عزم؛ را دو عامل اصلی جلوگیری از اختلاف دانست و فرمود: هر حنجره‌ای که در جهت اختلاف حرف بزند، بلندگوی دشمن است و حاشا مراقب باشیم حنجره‌ی ما بلندگوی دشمنان اسلام و قرآن و انقلاب نشود.

این کارشناس ارشد فقه و حقوق افزود: چه زیبا قافله‌سالار ما از زبان قرآن، ندای «قُل هذِه‌ سَبیلی اَدعوا اِلَی اللهِ عَلی‌ بَصیرَةٍ اَنَا وَ مَنِ اتَّبَعَنی.» سر داد و اکنون راه روشن است و تنها باید جهت نمای بصیرتمان را روشن کنیم و عزممان را جزم کنیم که خدا بر ما وعده روشن داده که «اِن تَنصُروا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم».

 «ابوطالبی» با ذکر اینکه، باید دوستداران انقلاب، شمع مجادله را خاموش کنند و پادرجا پای ولی امر با چراغ بصیرت قدم در جاده حماسه بگذارند، تصریح کرد: عمر شب کوتاه و فلق زار پیروزی مشهود است و به‌زودی همه دست در دست هم «انا فتحنا لک فتحا مبینا» خواهیم خواند و همانا می‌دانیم که عمر این مجادله‌ها در برابر عمق بصیرت انقلابی‌مان ناچیز است.

این نامزد انتخابات مجلس، بیان کرد: پیرِمراد ما یکی و مقصد ما مشترک است، بیایید زیر یک بیرق سینه بزنیم، مگر زرق‌وبرق این فرصت‌ها چقدر می‌ارزد که انصافمان را با تفرقه‌افکنی قربانی می‌کنیم، مگر از امام حسن (ع) بخشش و از امام حسین (ع)، ایثار را نیاموختیم یا نکند وفای حضرت عباس (ع) فراموشمان شود.

 «ابوطالبی» عنوان کرد: شایسته نیست چراغی که بزرگان انقلاب به دستمان دادند بر سنگ بکوبیم که اگر فقط چند قدم از این نور و اصول معرفت و بصیرتش دور شویم یا به چاه هلاکت و تفرقه می‌افتیم و یا اسیر گرگ‌های لعین و شیطان رجیم و راهزنان عقل و دین‌خواهیم شد.

وی زمان فعلی را موسم همدلی دانست و تأکید کرد: اهل بصیرت می‌دانند که خط حزب‌الله مسیر تک‌روی نیست و تک روان رنگ و بزک انقلابی‌شان را زیر گرمای خورشید وحدت ما و تندر توفان‌خیز 2 اسفند خواهند باخت.

 این نویسنده مذهبی – اجتماعی با اشاره به این نکته که در اسفند، ماه عروج سرداران آسمانی‌مان است و ما تداوم حماسه سرخشان باشیم، گفت: باید با سبزی لبخندها، پیوند برادری‌ و خواهری‌مان را به یادآوریم، به یادآوریم که در دفاع مقدس، همیشه سربازان وطن، در برابر فرمانده، سرها همه خم به تمکین و دست‌ها به سینه بود و تا رمز فرمانده کل قوا می‌رسید، همه با سربندهای سرخ شرف همدیگر را در آغوش می‌کشیدند و سینه‌ها جز در برابر گلوله بر هم سپر نمی‌کردند.

«ابوطالبی» خاطرنشان کرد: همه مردم ما با بصیرت و همدلی و برای حفظ منافع ملی، علی‌رغم مشکلاتی که هست، بارها ثابت کردند که ولی‌نعمت انقلاب هستند.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41