امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2134

 فیلتر جدید توئیتر برای مبارزه با تصاویر مستهجن

 باخبرباش : افزونه جدید توئیتر با نام "Safe DM" در تلاش است تا یک روش جدید را برای مبارزه با تصاویر مستهجن و ناخواسته در این شبکه اجتماعی مورد آزمون قرار دهد.

این ابزارجدید به منظور مسدود کردن و حذف تصاویر برهنه ناخواسته در پیام های توئیتر خصوصی افراد طراحی شده است.

یک توسعه دهنده توئیتر به نام برسلر این ابزار هوش مصنوعی را طراحی کرده و در کل بیش از 4000 تصویر دریافت کرده و امیدوار است این افزونه را به سایر سیستم عامل های شبکه های اجتماعی منتقل کند. هدف از این کار مسدود کردن و حذف عکسهای ناخواسته ارسال شده از طریق پیام مستقیم روی سیستم عامل است.

همانطور که اشاره شد این توسعه دهنده از هوش مصنوعی برای ساخت این افزونه استفاده کرده و الگوریتم خود را بر روی تصاویر مستهجن که با استفاده از یک فراخوان در توئیتر درخواست شده آموزش داده است. بیش از 4000 عکس در این فرایند ارسال شده است ، و فعالیت توئیتر Safe DM نشان می دهد که هنوز هم تا پایان ماه گذشته تصاویر بیشتری از داوطلبان دریافت می شده است.

در حال حاضر این افزونه فقط برای پیام های مستقیم توئیتر است ، اما برسلر گفته است که در حال مذاکره اولیه با یک شرکت بزرگ دیگر شبکه های اجتماعی است تا افزونه را برای استفاده در سیستم عامل خود تطبیق دهد. وی گفت: "ما می خواهیم این موضوع را در سایر سیستم عامل های شبکه های اجتماعی به کار گیریم و در حال بحث و گفتگو درخصوص آینده آن هستیم.

برسلر مدعی است که که این نرم افزار از میزان موفقیت 99٪ برخوردار است و کامرون ویلسون ، گزارشگر BuzzFeed ، صحت آن را آزمایش کرد. اگرچه آزمونگر متوجه یک تاخیر دو یا سه دقیقه ای شد. اما به نظر می رسد این ایده جواب می دهد.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41