امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2206

 قیمت روز خودرو شنبه 11 آبان ماه؛ قیمت دنا ۳ میلیون افزایش یافت!

    باخبرباش  بازار خودرو دوباره در موج گرانی افتاده و محصولات ایران خودرو پیشتاز افزایش قیمت هستند. طوری که دنا امروز با سه میلیون تومان افزایش قیمت، بیشتر از بقیه گران شده است. خودروهای سایپا هم امروز تا یک میلیون تومان افزایش قیمت را به نام خود ثبت کرده‌اند. 

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز شنبه ۱۱ آبان ۹۸

امروز در بین خودرو‌های سایپا، پراید بیشترین افزایش قیمت را به نام خود ثبت کرده و دیگر محصولات هم تا حدودی گران شده‌اند. هر چند در این بین تیبا از روند افزایش قیمت در بازار خودرو پیروی نمی‌کند. تیبا ۲ امروز مثل هفته گذشته سر جایش ایستاده و با قیمت ۵۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. از طرف دیگر تیبا صندوق‌دار امروز با کاهش قیمت ناچیز ۱۰۰ هزار تومانی به ۵۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده. ساینا همگام با کلیت بازار خودرو که روند افزایشی به خود گرفته، حدود ۳۰۰ هزار تومان گران شده و امروز حدود ۵۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در بازار قیمت‌گذاری می‌شود. کوییک دنده‌ای هم از این افزایش قیمت مستثنی نیست و حدود ۴۰۰ هزار تومان گران شده. قیمت روز کوییک دنده‌ای در حال حاضر ۶۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

قیمت روز پراید امروز شنبه ۱۱ آبان ۹۸

پراید امروز به روند افزایش قیمت خود ادامه می‌دهد. تا همین یکی دو ماه قبل پراید در حال ورود به کانال ۳۰ میلیونی بود، اما افزایش قیمت‌های پیاپی به کلی ما را ناامید کرده است. طوری که امروز هم پراید با افزایش قیمت ۷۰۰ هزار تومانی همراه شده و به ۴۶ میلیون تومان رسیده. پراید وانت با اینکه در طرح‌های فروش سایپا به صورت نقدی عرضه می‌شود، امروز با افزایش قیمت در بازار روبرو شده و حدود یک میلیون تومان گران شده است. قیمت روز پراید وانت در حال حاضر ۴۶ میلیون تومان است. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ افزایش قیمت کمتری را تجربه می‌کند. این محصول در بازار حدود ۲۰۰ هزار تومان گران شده و به ۴۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.  

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۱۱ آبان ۹۸

محصولات ایران خودرو اغلب با افزایش قیمت به استقبال بازار آمده‌اند، هر چند در این بین چند مورد کاهش قیمت هم اتفاق افتاده. برای مثال امروز سمند LX حدود ۷۰۰ هزار تومان نسبت به پنجشنبه گذشته گران شده و به ۷۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل سمند EF۷ حدود ۵۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و در بازار با قیمت ۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.  

پژو ۴۰۵ کاهش قیمت دیگری را در بازار خودرو رقم زده. طوری که مدل بنزینی پژو ۴۰۵ GLX امروز در بازار حدود ۵۰۰ هزار تومان عقب‌نشینی کرده و به ۷۵ میلیون تومان رسیده است. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز از این افزایش قیمت پیروی نمی‌کند و مثل پنجشنبه گذشته، با قیمت ۷۹ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. از طرف دیگر پژو ۴۰۵ SLX امروز در بازار خودرو حدود ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده و تا ۸۵ میلیون تومان پایین آمده است.  

پژو پارس امروز با افزایش قیمت یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی مواجه شده و در بازار با قیمت ۹۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۱۶ میلیون کمتر از قیمت بازار، یعنی ۷۸ میلیون تومان است. از طرف دیگر رانا مثل هفته گذشته روی مرز ۸۰ میلیونی متوقف شده و با همین قیمت در بازار معامله می‌شود.  

دنا امروز بیشترین افزایش قیمت را در بازار خودرو به نام خود ثبت کرده است. طوری که دنا معمولی امروز حدود سه میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۱۷ میلیون رسیده است. دنا پلاس هم با افزایش دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی، تا ۱۳۱ میلیون تومان گران شده و این در حالی است که قیمت مصوب برای این محصول تنها ۱۱۱ میلیون تومان است.  

 

قیمت محصولات کرمان موتور امروز شنبه ۱۱ آبان ۹۸

امروز محصولات کرمان موتور در بازار خودرو با افزایش قیمت روبه‌رو هستند، اما با این وجود همچنان قیمت این محصولات در بازار پایین‌تر از قیمتی است که کارخانه در طرح‌های فروش در نظر می‌گیرد. مثلا امروز جک S۵ در بازار حدود یک میلیون تومان گران شده و به قیمت ۲۶۰ میلیون تومان رسیده، اما باید توجه داشته باشید که کرمان موتور این محصول را در طرح‌های فروش خود حدود ۴۰ میلیون گران‌تر و معادل ۲۹۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. دیگر مدل‌های جک از سری محصولات کرمان موتور هم وضعیت مشابهی دارند. جک S۳ امروز در بازار دو میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۸۳ میلیون تومان رسیده، با این حال کارخانه قیمت این خودرو را حدود ۲۷ میلیون بالاتر یعنی معادل ۲۱۰ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. جک J۴ هم امروز در بازار یک میلیون تومان گران شده و حدود ۱۳۴ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما همچنان نسبت به نرخ ۱۵۰ میلیونی کارخانه حدود ۱۶ میلیون ارزان‌تر است.

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۱۱ آبان ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز بعد از مدت‌ها با کاهش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. MVM X۳۳ امروز حدود دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و به ۲۱۷ میلیون تومان رسیده است. البته باید توجه داشته باشید که قیمت این محصول در طرح‌های فروش مدیران خودرو حدود ۲۰ میلیون تومان بالاتر، یعنی ۲۳۶ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود. MVM X۲۲ اتوماتیک دیگر کاهش قیمت را در بین محصولات مدیران خودرو به نام خود ثبت کرده است. این محصول امروز در بازار حدود سه میلیون ارزان شده و تا ۱۷۹ میلیون تومان پایین آمده است. با این حال قیمت مصوب این محصول حدود ۱۶ میلیون گران‌تر از بازار، یعنی ۱۹۵ میلیون تومان است.

دیگر محصولات مدیران خودرو امروز بدون تغییر سر جایشان ایستاده‌اند. MVM ۳۱۵ هاچ‌بک همچنان با همان قیمت ۱۲۷ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود که حدود ۱۳ میلیون کمتر از قیمت کارخانه است. از طرف دیگر با اینکه کارخانه مدیران خودرو، MVM X۲۲ دنده‌ای را با قیمت ۱۶۲ میلیون تومان عرضه می‌کند، اما می‌توان این محصول را حدود ۱۱ میلیون ارزان‌تر و با قیمت ۱۵۰ میلیون تومان از بازار خرید. 

 

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41