امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2245

 لوگوی اپل پُشت گوشی آیفون نورانی می‌شود

یک حق ثبت اختراع جدید نشان می دهد به زودی آیفون های نسل جدید با لوگوی نورانی پشت قاب خود همراه می شوند. این موضوع روی زیبایی گوشی نیز تاثیر خواهد داشت.

باخبرباش: یک حق ثبت اختراع جدید نشان می دهد به زودی آیفون های نسل جدید با لوگوی نورانی پشت قاب خود همراه می شوند. این موضوع روی زیبایی گوشی نیز تاثیر خواهد داشت.

آیفون های آینده می توانند با لوگوی اپل با نور LED همراه شوند. این موضوع می تواند حجم لوگو را نیز افزایش دهد و تا دو برابر بزرگ تر کند.

بر اساس این حق ثبت اختراع یک لایه شفاف در پشت تلفن هوشمند قرار دارد. درواقع قاب اصلی با قابلیت تنظیم و همپوشانی با لایه شفاف نوری که از آرم خارج می شود دیده می شود. افزون بر این یک مدار کنترلی وجود دارد که می تواند ظاهر را در پاسخ به رویدادی مانند تماس یا اعلان از دست رفته خود را تنظیم کند.

لوگوی اپل پُشت گوشی آیفون نورانی می‌شود

اگر از کاربران محصولات اپل بوده باشید به خاطر دارید که مک بوک نیز چنین ویژگی داشت که به مرور حذف شد و جالب است که بعد از حذف شدن آن از مک بوک ، این ویژگی دوباره در آیفون احیا می شود. البته این را بخاطر بسپارید که این فقط یک حق ثبت اختراع است و هیچ تضمینی برای ساخت آن در آیفون ها وجود ندارد.

منبع خبر :  انتخاب
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41