امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2108

 ماسک خوبه؟ قطعا، اما چرا از هفته بعد؟

  باخبرباش / طبق تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار است از ۱۵ تیرماه استفاده از ماسک در مکان‌هایی که تجمع وجود دارد یا سرپوشیده است اجباری شود در همین حال بنابر اخبار تائید نشده برخی در حال سواستفاده از الزام استفاده از ماسک هستند!

برخی کاربران فضای مجازی اعلام کردند الزام استفاده از ماسک فضا را برای سواستفاده برخی واردکنندگان ماسک که از این طرح بهره مالی می‌برند فراهم کرده است.

ماسک خوبه؟ قطعا، اما چرا از هفته بعد؟

در همین حال این ابهام وجود دارد که چرا الزام استفاده از ماسک همزمان با افزایش شیوع کرونا با یک هفته تاخیر صورت گرفته است و شهروندان و کارشناسان تاخیر در این طرح را جایز نمی‌دانند.

همچنین انتشار خبر ممنوعیت فروش ماسک N۹۵ سوپاپ‌دار در کرمانشاه این شایعه را تقویت کرده که برخی می‌خواهند با احتکار و یا احتمالا کم فروشی ماسک N۹۵ دوباره به گرانی این کالا دامن بزنند.

البته مسئولان پزشکی در کرمانشاه ضمن تکذیب این شایعه به خطرات استفاده از این نوع ماسک اشاره کرده و  اعلام کردند: سوپاپ این ماسک یک طرفه بوده و دم بیمار را بیرون می دهد، لذا اگر فردی بیمار بوده و از بیماری خود مطلع نباشد، این ویروس را به راحتی از ماسک بیرون داده و اطرافیان را آلوده می کند.

منبع خبر :  برترین ها
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41