امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2383

 متروهای شلوغ و آغاز موج جدید کرونا در اصفهان / صدور مجوز برای استفاده از ظرفیت صد درصدی مترو

متولیان استان اصفهان امروزه در حالی مردم را تشویق به استفاده از حمل و نقل های عمومی می کنند که بدنبال افزایش مسافر در متروها شاهد  یک زنگ خطر جدی برای آغاز موج جدید کرونا در اصفهان هستیم.

به گزارش خبرنگار باخبرباش، با وجودی که چندین ماه است اقدامات زیادی به منظور کنترل و کاهش شیوع کرونا در سطح استان اصفهان انجام شده  است از جمله بستن اصناف و متضرر شدن بسیاری از آنها و ایجاد بحران اقتصادی تا اعمال محدودیت های تردد و ممانعت از ترددهای بین شهری و غیره اما به محض ورود به مترو با حجم گسترده ای از مسافرین مواجهیم که اگر چه همه ماسک دارند اما چسبیده به یکدیگر ایستاده اند و زنگ خطر موج جدید کرونا به صدا درآمده است.

آنچه قابل تامل است بر اساس آخرین دستور العمل ستاد ملی مقابله با کرونا شهرداری اجازه استفاده از تمام ظرفیت واگن های مترو را ندارد و این عامل اصلی شلوغی خطوط مترو شده است.

در همین ارتباط سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در گفتگو با خبرنگار باخبرباش در ارتباط با شلوغی خطوط مترو و هشدار موج جدید کرونا گفت: امروز بازدید از خط مترو داشتیم و اجازه ورود صد درصدی از تمام ظرفیت مترو و کلیه واگن ها به خطوط مترو با توجه به اعمال قانون زوج و فرد را به شهرداری داد.

وی ادامه داد: در همین راستا دو رام جدید به خطوط مترو اضافه شد که یک رام آن فعال شد و رام دیگر آن نیز از محل دپو خارج خواهد شد.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-ghalriz

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41