امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2278

 مدیران شهری اصفهان از ادبیات نامناسب برای مراکز علمی و پژوهشی استفاده نکنند

دانشیار دانشکده منابع طبیعی دانشگاه صنعتی اصفهان از مدیران شهری خواست که علاوه بر رعایت انصاف از  به کارگیری ادبیات نامناسب در برخورد با مراکز علمی و پژوهشی به عنوان سرمایه های پرافتخار استان پیشگیری شود.

به گزارش با خبر باش، سلیمانی با اظهار تأسف از ادعاها و عبارات ناشایست طرح شده توسط رئیس شورای شهر اصفهان در جلسه اخیر شورای شهر درخصوص مراکز علمی و پژوهشی برتر استان و هزینه کرد شهرداری اصفهان برای طرح های پژوهشی، گفت: نتایج نهایی پروژه منشأیابی و سهم بندی ذرات معلق هوای اصفهان اسفندماه سال گذشته به شهرداری ارائه شده و این طرح 15 مردادماه سال جاری به اتمام رسیده است.

مجری پروژه "منشأیابی و سهم بندی ذرات معلق هوا و اولویت بندی کانون های مولد آن در شهر اصفهان"، افزود: اداره کل حفاظت محیط زیست استان، معاونت حمل و نقل و ترافیک، معاونت خدمات شهری و معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان چهار سازمان ناظر بر این طرح است .

وی افزود: معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان به عنوان کارفرمای این پروژه پس از گذشت زمان مذکور، در تاریخ یکم آبان ماه سال جاری، با ارسال نامه اتمام قرارداد به دانشگاه صنعتی اصفهان ضمن قدردانی از انجام این طرح، خاتمه این پروژه را اعلام کرد.

وی ادامه داد: گزارش نهایی این طرح پژوهشی 600 صفحه ای، به تأیید ناظران علمی پروژه و امضای مسئولین چهار سازمان یاد شده رسیده است.

سلیمانی با تأکید بر ضرورت آگاهی مردم از نتایج مطالعات و پژوهش های صورت گرفته در این طرح به عنوان یکی از پروژه های مهم و منحصر به فرد آلودگی هوا در سطح استان وکشور، به مسئولان و مدیران شهری اصفهان توصیه کرد تا با بهره گیری از نتایج این طرح برای کنترل وکاهش آلودگی هوای کلان شهر اصفهان برنامه ریزی نمایند.

شایان ذکر است ، علیرضا نصراصفهانی رئیس شورای شهر اصفهان در نشست روز گذشته(یکشنبه 2 آذرماه) این شورا، در اظهاراتی عجیب و مغایر با واقعیت مبنی بر عدم ارائه نتایج این طرح به شهرداری توسط دانشگاه صنعتی اصفهان، عبارات نامناسبی را در خصوص قراردادهای پژوهشی شهرداری و دانشگاه های برتر استان عنوان کرده بود.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41