امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4533

 مدیر کل امور مالیاتی اصفهان از تمدید مهلت پرداخت و بخشودگی جرایم مالیاتی تا پایان خرداد و لغو هیئت های حل اختلاف تا پایان فروردین ماه خبر داد

مدیر کل امور مالیاتی اصفهان گفت: در شرایط فعلی این سازمان اقداماتی را در راستای حمایت از صاحبان کسب و کار در پیش گرفته و برای عبور از شرایط  موجود همراه مردم است.

مهدلو از لغو برگزاری  هیئت های حل اختلاف حقیقی و حقوقی اداره مالیات  تا پایان فروردین ماه خبر داد و گفت : مصوب کردیم که واحد های تولیدی که پیش از می توانستند با پرداخت  اصل مالیات و جرائم غیر قابل بخشودگی و 10 درصد جرائم قابل بخشودگی تا پایان اسفند مشمول 90 درصد تخفیف شوند ، بتوانند تا پایان خرداد ماه از این تسهیلات استفاده نمایند ،  واحد های غیر تولیدی نیز که قبلا مشمول  80 درصد بخشودگی بودند شامل تمدید زمان بخشودگی شده اند.

مدیر کل امور مالیاتی اصفهان افزود: مودیانی که تا 12 بهمن سال جاری مبلغ مالیاتشان قطعی شده بود و با فرصت پرداخت یکماهه 100 درصد جرائم آنها بخشیده می شد ، می توانند تا پایان خرداد از شرایط قبلی استفاده نمایند و ما زمان را برای آنها تمدید کردیم.

مهدلو با اشاره به اینکه اکثر مشاغل روی بازار شب عید خود حساب کرده بودند و متضرر شده اند گفت : سازمان امور مالیاتی در محاسبه مالیات سال 98 به این موضوع توجه خواهد کرد.

وی در پایان گفت: بیش از 70 درصد خدمات سازمان امور مالیاتی بصورت الکترونیک است و مودیان را خیلی قبل تر از مراجعه به مراکز بی نیاز کرده بودیم و امیدواریم سال 99 سال خوبی برای همه مردم ایران باشد و از این بحران به سلامت عبور کنیم.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41