امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4277

 نگذاریم ورزش اصفهان در تبوتاب مشکلات بسوزد

«اسماعیلی» نامزد انتخابات مجلس:نگذاریم ورزش اصفهان در تب‌وتاب مشکلات بسوزد

«محمدرضا اسماعیلی» کاندید نمایندگی مجلس، بابیان اینکه، اصفهان با همه افتخاراتش در عرصه ورزش کشور و حتی در تورنمنت‌های جهانی، هنوز در تب مشکلات و تنگناهایی ورزشی می‌سوزد، گفت: یکی از مشکلات عدیده همین نگاه برخوردار بودن به اصفهان است که در همه زمینه‌ها از بودجه و اعتبارات و توجه مسئولین رده‌بالا به اصفهان می‌کاهد.

نتیجه تصویری برای ورزش در اصفهان

وی که سابقه طولانی در مدیریت کشوری دارد، تصریح کرد: در اعطای بودجه‌های ورزشی نیز همین‌طور است هرچند فقط مشکلات ورزش استان با بودجه‌های استانی حل نمی‌شود و باید بودجه‌های ملی به کمک ورزش اصفهان بیاید.

این استاد دانشگاه افزایش بودجه و به‌تبع آن افزایش سرانه ورزشی استان، مصوبات الزام‌آور مجلس برای حمایت مجموعه‌های صنعتی و آلاینده استان از هیئت‌های ورزشی، حذف موازی‌سازی در اجرای برنامه‌های ورزشی، ایجاد فضای کاری برای قهرمانان ورزشی و حمایت از آنان و نیز ارتقای نگرش به ورزش بانوان را از نیازهای ورزشی اصفهان و اهداف خود برای ورزش اصفهان برشمرد و افزود: استان اصفهان در دوران پس از انقلاب، همواره نقش مهمی در انقلاب اسلامی ایفا کرده ولی باید گفت در برخی موارد مانند سرانه ورزشی، همیشه یکی از استان‌های محروم به شمار می‌رفته است.

«اسماعیلی» تصریح کرد: متأسفانه شهر اصفهان ازنظر سرانه ورزشی در بین 402 شهرستان کشور در رتبه 392 قرارگرفته که این مسئله اصلاً در شأن این استان نیست و نشانه آن است که ازنظر ساخت و سازی، فعالیت‌های خوبی در اصفهان صورت نگرفته است.

این نامزد انتخابات مجلس، با اشاره به اینکه هیئت‌های ورزشی اصفهان همواره در کشور رتبه‌های بالایی دارند، اذعان کرد: نزدیک به 90 درصد از هیئت‌های ورزشی این استان باوجود مشکلات مالی قابل‌توجه، در بین برترین هیئت‌های کشور مطرح بودند و این نشان می‌دهد که اهالی ورزش استان تلاش بسیاری می‌کنند.

وی بابیان این مطلب که بودجه‌های ورزشی در استان اصفهان به میزان 10 درصد بودجه‌های گذشته بوده و نمایندگان مجلس و وزیر ورزش و جوانان باید کاری کنند که این مشکلات به‌زودی برطرف شود، خاطرنشان کرد: تکمیل ورزشگاه نصف جهان و دهکده المپیک و ده‌ها پروژه نیمه‌تمام ورزشی در اصفهان نیز از چالش‌های دیگر پیش روی ورزش استان است.

 

نتیجه تصویری برای ورزشگاه نصف جهان

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41