امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2284

 واکنش کوبنده دمشق به سناریوی پوشالی شیمیایی تروریستها و غرب

باخبرباش  به نقل از سانا، یک منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد: فریادها و اخبار دروغین و بی اساسی که درباره به کارگیری سلاح شیمیایی در شهرک کبانی در حومه لاذقیه مطرح می شود، مقدمه ای برای دروغ گویی و نفاق غرب و آغاز تهدید غربی ها علیه دولت سوریه است اما این جنجال سبب نمی شود که سوریه از جنگ با تروریسم دست بردارد.

منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه بیان کرد: برخی سایت های وابسته به تروریستها اقدام به ترویج اخبار دروغ مطابق معمول درباره به کارگیری ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در شهرک کبانی در حومه لاذقیه کردند که نیروهای مسلح و وزارت خارجه سوریه همگی این اخبار را تکذیب کردند. کاملاً آشکار است که این فریاد و جنجال و اخبار دروغین و بی اساس مقدمه ای برای دروغ گویی و نفاق غربی است تا تهدید و اقدمات خود را ضد ارتش و ملت سوریه آغاز کند.

این منبع افزود: جمهوری عربی سوریه تأکید می‌کند که این کمپین دروغ و نفاق و متهم کردن ارتش عربی سوریه به استفاده از سلاح شیمیایی تنها تلاش مذبوحانه از سوی برخی کشورهای غربی و پیرو اربابشان آمریکا برای کاهش فشار درباره جنایت‌های تروریست‌ها در ادلب و تلاشی مذبوحانه برای ممانعت از پیشروی ارتش سوریه در این مناطق است.

وزارت خارجه سوریه بیان کرد: سوریه تاکید می کند که این جنجال هرگز سبب نخواهد شد که سوریه و ارتش آن از جنگ با تروریسم دست بردارد و ارتش سوریه بر آزادسازی همه اراضی خود از لوث تروریستها اصرار دارد.

کد خبر 4625623

منبع خبر :  مهر
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41