امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 3
 تعداد بازدید - 2208

 وای اگر امشب عادل بود و ۹۰ پخش می‌شد...

 باخبرباش : یک لحظه تصور کنید دوشنبه شب (یعنی همین امشب) با حضور عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰، قرار بود درباره تمام اتفاقات بازی برگزار نشده و ناکام سپاهان و پرسپولیس بحث شود؛ در این صورت شما برای مکث عقربه های ساعت روی ۱۰:۳۰ چقدر لحظه شماری می کردید؟

هنوز از شب هایی که ۹۰ با وجود فردوسی پور به برنامه ای مرجع در خصوص مباحث مختلف فوتبالی تبدیل شده بود زمان زیادی نمی گذرد اما در این فاصله زمانی از به محاق رفتن ۹۰ می گذرد، هیچ کس جای فروسی پور و هیچ برنامه ای هم جای ۹۰ را نگرفت.

ماجرای تیم های سپاهان و پرسپولیس بر اساس فیلم ها، تصاویر و صداهای موجود و حضور مربیان، مدیران و سرپرستان هر دو تیم به قدری خاص و جالب است که یک برنامه چند ساعته ۹۰ را می شد به همین داستان اختصاص داد.

در این برنامه بی تردید با سوالات فردوسی پور، حضور میهمانان تلفنی و حضوری و ... ابعاد این حادثه و چرایی آن موشکافی می شد و حتی در بزنگاهی که نیاز به داغ شدن بحث ها بود شاید شاهد مجادله هایی هم بودیم. در هر حال آنچه مسلم بود، ابعاد یک اتفاق عجیب در فوتبال ایران، بدون تعارف با صراحت تمام به بحث گذاشته و در نهایت قضاوت به بینندگان و مخاطبان ۹۰ واگذار می شد.

از آن روزها خیلی نگذشته اما حقیقت ماجرا این است که از آن لحظه های خوب خیلی دور شده ایم. جای فردوسی پور در مناقشه هایی مانند انتخاب سرمربی جدید تیم ملی ایران و همین ماجرای بازی نافرجام سپاهان و پرسپولیس خالی است؛ خیلی هم خالی است...

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-A

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41