امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2086

 حواشی که افتتاحیه نمایشگاه را زیر سوال برد/ تکذیب می کنم 

نمایشگاه بین المللی اصفهان که جزو ابرپروژه های استان اصفهان است پس از 5 سال چشم انتظاری در حالی افتتاح شد که خیابان های منوط به ورودی و خروجی نمایشگاه بدون آماده سازی برای افتتاحیه و انجام زیباسازی های اولیه و همراه با موجی از خاک میزبان میهمانان بود.

به گزارش خبرنگار باخبرباش، نمایشگاه بزرگ بین المللی اصفهان پس از 5 سال در حالی افتتاح شد که مراسم افتتاحیه آن در خور این پروژه عظیم نبود به طوری که به گفته مخاطبین حاضر در جلسه، حداقل یک ماه زمان لازم بود برای اینکه زیباسازی کامل پیرامون نمایشگاه انجام گیرد.

 و عدم زیباسازی کافی برای ورودی نمایشگاه باعث شده بود که ماشین ها مملو از خاک و میهمانان خاک الود وارد سالن شده، سالنی که تهویه کافی برای رد و بدل کردن هوای داخل نمایشگاه را نداشت هر چند بگذریم که راهنمایان کافی برای راهنمایی مهمانان در فضای داخلی نمایشگاه دیده نشده بود.

ورودی غبارآلود به نمایشگاه و سردرگمی میهمانان از عمده گلایه مخاطبین بود که حواشی زیادی را به همراه داشت.

 اگر چه قرار بود نمایشگاه بین المللی اصفهان با حضور 500 مهمان برگزار شود اما شیوع کرونا باعث تعدیل مهمانان و رسیدن آنها به 30 نفر  مهمان رسمی شد که البته بر پایه صندلی های میهمان مطرح شد و به غیر از افرادی بودند که در حاشیه مراسم حضور فیزیکی داشتند.

افتتاح نمایشگاه در حالی بود که تمام ورودی های اصفهان به علت شیوع کرونا بسته شده بود و نتوانستند مهمانان از دیگر استان ها حضور فیزیکی داشته باشد اما اینکه چرا افتتاحیه به زمان دیگری موکول نشد سوالی بود که از نایب زاده، مدیر داخلی نمایشگاه بین المللی اصفهان پرسیده و اعلام کرد: 5 نمایشگاه را به علت شیوع کرونا به تاخیر انداختیم و هر ساله با گذشت 8 ماه از سال بیش از 17 نمایشگاه برگزار می شد و اکنون دیگر جای تاخیر نبود هر چند فضای جدید نمایشگاه بین المللی اصفهان به گونه ای تعبیه شده است که فضای باز بسیاری برای رعایت پروتکل های بهداشتی است.

وی در خصوص اظهار نظرهایی که در ارتباط با تکمیل نبودن نمایشگاه مطرح شده بود، گفت: به طور کامل تکذیب می کنم چون فضای داخلی نمایشگاه کامل شده و تمام اصول بهداشتی رعایت شده و جای نگرانی برای نبود امنیت جانی بازدید کنندگان نبوده است و از یکماه پیش فضای نمایشگاه کامل شده بود و تنها ورودی نمایشگاه که یک ورودی برای خودروهای سنگین بود هنوز خاکی است.

نایب زاده با بیان اینکه احداث کندرو بخشی به اداره کل راه و ترابری و شهرداری منطقه 4 بستگی دارد و دست ما نیست، ادامه داد: برای ایمنی شهروندان باید هر چه سریع تر مسیر ورودی تکمیل شود.

وی ادامه داد: به طور قطع در محل جدید نمایشگاه با ریزش مخاطبین عام مواجهیم و در شرایط کرونا نمایشگاه ها تنها با مخاطبین خاص و تخصصی برگزار میشود.

منبع خبر :  با خبر باش
کد خبر :  bakhabarbash-ghalriz

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41