امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 2602

 (ابوطالبی)شفافیت و پاک دستی، ویژگیهای محوری یک نماینده است

«فریبا ابوطالبی» نامزد انتخابات مجلس در اصفهان:

شفافیت و پاک دستی، ویژگی‌های محوری یک نماینده است«ابوطالبی» بابیان اینکه جامعه به نمایندگان ساده‌زیست و پاک دست نیاز دارد تا در برابر فساد زبان رسا داشته باشند، توصیه کرد: مردم در انتخابات افرادی را برگزینند که در بیان نظرات و موضع‌گیری‌ها و همچنین در مسائل مالی شفاف باشند.

اینکه مردم افرادی را برگزینند که منافع شخصی و حزبی را بر منافع ملی و مردمی اولویت ندهند، موردی محوری و مهم در انتخاب نمایندگان مجلس است، اینکه یک نماینده بدون لکنت مواضعش را اعلام و پرونده پاکی ازنظر مدیریتی و اقتصادی داشته باشد، امری ضروری و شاخص در تشخیص نماینده اصلح است.

«فریبا ابوطالبی» بابیان اینکه باید نقش مادرانه زنان در جامعه احیا شود و با تعالی منزلت بانوان، شاهد نباشیم که در کارهای مردانه مورد تمسخر قرار می‌گیرند، اظهار کرد: اتکای کانون خانواده بر ستون زنان استوارشده و پیگیری و تصویب، اجرای قوانین در راستای حقوق زنان علی‌الخصوص بانوان سرپرست خانواری که مانتویی هستند و برابری و عدالت در خدمات اجتماعی و بیمه‌های درمانی و... از برنامه‌های انتخاباتی من بوده و باید در رأس پیگیری مسئولین و نهادهای کشوری نیز باشد.

نتیجه تصویری برای زنان سرپرست خانواده

این نامزد انتخابات بابیان اینکه، بدون ارتباط دقیق و مستمر با مردم نمی‌شود داعیه برطرف کردن مشکلات را داشت، افزود: ایجاد کارگروه‌های مشورتی، جلسات پرسش و پاسخ و حضور مستمر در بطن جامعه و بین مردم، اگر برای نمایندگان نهادینه شود، شاهد مجلسی دردآشنا می‌شویم که به معنای کلمه «خانه ملت» خواهد بود.

 این استاد دانشگاه، تشکیل ستاد رفع و پیگیری مشکلات مردمی به‌گونه‌ای که از هر منطقه و ناحیه افرادی انتخاب و در آن ستاد عضو باشند را هدف دیگر خود خواند و بیان کرد: با این گروه سازی و تعیین رابط، به‌راحتی ارتباط مویرگی با مناطق و محلات برقرار می‌شود تا بتوان به‌موقع، مشکلات را پیگیری و به گوش مسئولان رساند

«ابوطالبی» ضمن تأکید بر صفت ساده زیستی و پاک دستی به‌عنوان ویژگی محوری یک نماینده، گفت: مردم باید در تشخیص این موارد که مورد تأکید امام راحل (ره) و رهبری معظم انقلاب بوده دقت کنند و البته فریب ظواهر را نخورده و در مورد کاندیدا تحقیق کنند.

این نویسنده و پژوهشگر، شفافیت را دیگر رکن اساسی در رفتار نمایندگان ذکر کرده و خاطرنشان کرد: نماینده‌ای که خود در مواضع سیاسی و اعتقادی و نیز در امور اقتصادی، شفاف نباشد، چگونه می‌تواند بر اعمال سازمان‌ها و دیگر مسئولین نظارت و نقش قانون‌گذاری خود را ایفا کند.

«ابوطالبی» در خاتمه تأکید کرد: اعلام اموال منقول و غیرمنقول به‌صورت شفاف در زمان کاندیداتوری و بعد از ورود به مجلس به‌صورت عمومی، سبب رفع شبهات و مهر اصالت بر پاکی خانه ملت خواهد شد.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-A

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41