امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2632

 فریبا ابوطالبی: شور حسینی شهادت سردار سلیمانی طومار صهیونیسم را در هم خواهد پیچید.

«ابوطالبی» کاندید  انتخابات مجلس یازدهم:فریبا ابوطالبی: شور حسینی شهادت سردار سلیمانی طومار صهیونیسم را در هم خواهد پیچید.

«فریبا ابوطالبی» نامزد انتخابات مجلس و نویسنده و تحلیلگر سیاسی- اجتماعی گفت: شور حسینی  و عزم ابوالفضلی  بپا شده از شهادت سردار سلیمانی تومار صهیونیسم و ایادی استکباری آمریکا  را در هم خواهد پیچید.

«فریبا ابوطالبی» بابیان اینکه شهادت سردار سلیمانی، مردم وطن‌پرست و آزاده ایران را متحد کرده و این باور را در افکار عمومی زنده ساخته که استکبار جهانی ، دشمن بشریت و پیشرفت معنوی انسان‌هاست، گفت: مردم در حماسه تشییع شهید سلیمانی و در ادامه آن در راهپیمایی تاریخی 22 بهمن، بار دیگر با  شهدا و انقلاب اسلامی میثاق بسته و تجلی اقتدار و سربلندی ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند.

نتیجه تصویری برای سردارسلیمانی

این نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: جاذبه‌ سردار سلیمانی، حتی دشمنانش را وادار به تعریف و تمکین ساخته بود و کیست که به درایت و تدبیر نظامی برتر او در همه میدان‌ها اذعان نداشته باشد.

وی بابیان اینکه، فرمانده شهید سپاه قدس پاسداران، سنگر به سنگر با متجاوزان و دژخیمان زورگو جنگید و  مشت منافقان را باز کرد، افزود:دشمنان کجا می‌توانستند با این سردار فاتح رودررو بجنگند که جز ننگ شکست برایشان چیزی به ارمغان نداشت و ازاین‌رو به بزدلانه‌ترین روش‌های ترور متوسل شدند، جاهلان کوردلی که گور خود را کندند و آخرین میخ‌ها را بر تابوت استکبار زدند.

«ابوطالبی»تأکید کرد: ایمان‌دارم این شوری که رفتن شهید سلیمانی بپا کرده، طومار ظلم و استکبار جهانی و صهیونیسم جنایتکار را درهم خواهد پیچید و این اشک‌ها و مشت‌های گره‌کرده در سرتاسر جهان اسلام، این شور حسینی و عزم ابوالفضلی سبب نابودی نهایی صهیونیست غاصب و ایادی آمریکا خواهد شد.

شایان‌ذکر است، «فریبا ابوطالبی» دارای کارشناسی ارشد فقه و حقوق و از پژوهشگران نخبه کشور است که تاکنون 4 عنوان کتاب به زیور طبع آراسته و در سال‌های اخیر به تدریس در دانشگاه مشغول است.

این نویسنده و سخنران، در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه اصفهان ، کاندید شرکت در رقابت‌های انتخاباتی است.

نتیجه تصویری برای صندوق های رای

 

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41