حالت شب
  • Sunday, 26 May 2024
آمادگی ناژوان برای بازدید گروه‌های دانش‌آموزی و دانشجویی

آمادگی ناژوان برای بازدید گروه‌های دانش‌آموزی و دانشجویی

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: این مجموعه گردشگری برای حضور گروه‌های دسته‌جمعی شهروندان از جمله اردوهای دانش‌آموزی و دانشجویی آمادگی دارد.

مهدی قائلی اظهار کرد: تعدادی از مراکز گردشگری شهر در مدیریت طرح ساماندهی ناژوان استقرار دارد و در حال خدمت به شهروندان و گردشگران است.

وی با بیان اینکه از جمله این مراکز مجموعه آکواریوم، باغ خزندگان، باغ پرندگان، باغ گیاهان گرمسیری، تله‌سی‌یژ، شهربازی ناژوان و مجموعه صدف‌ها است، ادامه داد: آغاز ساعت کاری باغ پرندگان در روزهای هفته از ساعت هشت صبح، پایان زمان فروش بلیت آن ساعت ۱۷:۳۰ و تعطیلی مجموعه ساعت ۱۸ خواهد بود.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان خاطرنشان کرد: تونل آکواریوم ناژوان، مجموعه هیجان‌انگیز و جذاب باغ خزندگان، موزه بی‌نظیر صدف‌ها و باغ زیبای گیاهان استوایی، هر روز هفته از ساعت ۹ صبح پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود و تا ساعت ۱۸ فرآیند فروش بلیت آنها ادامه خواهد داشت، همچنین زمان تعطیلی این مرکز ساعت ۱۸:۳۰ است.

وی با اشاره به افزایش استقبال شهروندان در روزهای تعطیل از مراکز گردشگری ناژوان، افزود: مجموعه‌های آکواریوم، باغ خزندگان، موزه صدف‌ها و باغ گیاهان استوایی در روزهای تعطیل تا ساعت ۱۹ فروش بلیت دارد و تعطیلی این مراکز ساعت ۱۹:۳۰ است.

قائلی تصریح کرد: فعالیت شهربازی و کارتینگ ناژوان نیز در شش ماهه دوم سال از ساعت ۱۷ آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۳:۳۰ فروش بلیت خواهد داشت و به این ترتیب ساعت تعطیلی این مجموعه ساعت ۲۴ خواهد بود.

وی گفت: تله‌سی‌یژ ناژوان از یکشنبه تا جمعه و از ساعت ۱۰ صبح تا غروب آفتاب میزبان شهروندان و گردشگران خواهد بود.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: تلاش می‌کنیم علاوه بر اینکه بر اساس برنامه زمان‌بندی ارائه خدمت به شهروندان داریم، بتوانیم موجبات رضایتمندی آنها را نیز حاصل کنیم و روزبه‌روز شاهد ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت‌ها و عملکرد مجموعه ناژوان برای شهروندان باشیم.

وی تاکید کرد: مجموعه گردشگری ناژوان برای حضور گروه‌های دسته‌جمعی شهروندان از جمله اردوهای دانش‌آموزی و دانشجویی آمادگی دارد.

دیدگاه / پاسخ