حالت شب
  • Wednesday, 17 April 2024
ادعای عجیب درباره بازی سپاهان و الاتحاد

ادعای عجیب درباره بازی سپاهان و الاتحاد

 به گزارش باخبرباش به نقل از عصر ایران خالد المحمادی، حقوقدان عربستانی در برنامه‌ الحصاد الریاضی مدعی شد که پرونده دیدار سپاهان برابر الاتحاد به کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارجاع داده نشده است.

یک حقوقدان عربستانی مدعی شد که پرونده دیدار سپاهان و الاتحاد به کمیته انضباطی AFC ارجاع داده نشده است.
دیدار سپاهان و الاتحاد در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا که قرار بود در اصفهان برگزار شود برگزار نشد و بازی لغو شد.
کنفدراسیون فوتبال آسیا باوجود آن‌که چند هفته از این داستان می‌گذرد اما هنوز رای نهایی درباره این بازی را اعلام نکرده است.
کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از این اعلام کرده بود که پرونده را به کمیته انضباطی ارجاع داده و به‌زودی رای اعلام می‌شود اما هنوز این اتفاق رخ نداده است
خالد المحمادی، حقوقدان عربستانی در برنامه‌ الحصاد الریاضی مدعی شد که پرونده دیدار سپاهان برابر الاتحاد به کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارجاع داده نشده است.
او درباره این سوال که چرا کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا در اعلام رای این بازی تاخیر داشت؟ گفت: اصلا پرونده به کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارجاع داده نشده تا رای اعلام شود. تلاش‌های جدی در حال انجام است تا بازی در کشوری بی‌طرف برگزار شود.
الاتحاد در هر دو بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی دست پیدا کرده و در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد این درحالی است که سپاهان با ۴ امتیاز در رده دوم است.

دیدگاه / پاسخ