حالت شب
  • Friday, 12 April 2024
افزایش ساعات فعالیت مراکز معاینه فنی شهر اصفهان

افزایش ساعات فعالیت مراکز معاینه فنی شهر اصفهان

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان از افزایش ساعات فعالیت مراکز معاینه فنی شهر در آخرین ماه سال‌جاری خبر داد.

به گزارش باخبرباش به نقل از ایمنا علی عبداللهی اظهار کرد: ساعت فعالیت تمام مراکز معاینه فنی خودروهای سبک در شهر اصفهان در ماه پایانی سال افزایش یافت، بر این اساس تمام مراکز معاینه فنی موظف شدند حداقل تا ساعت ۱۸ به همشهریان خدمات‌رسانی کنند.

وی افزود: در حال حاضر هشت مرکز معاینه فنی خودروهای سبک با ۱۲ خط مکانیزه از ساعت هشت تا ۱۸ آماده ارائه خدمات به شهروندان است.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر میزان مراجعه در مقایسه با ماه‌های گذشته افزایش قابل توجهی داشته است، از این‌رو به دلیل افزایش تقاضا به منظور ارائه خدمات شایسته به شهروندان، ساعت کاری مراکز از روز چهارم اسفند افزایش یافت.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه تعدادی از مراکز در روزهای تعطیل نیز فعال است، شهروندان می‌توانند برای اطلاع از ساعات فعالیت این مراکز به سایت سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان به نشانی http://isfahan.ir/hamlebar مراجعه کنند.

عبداللهی خاطرنشان کرد: در حال حاضر معاینه فنی وسایل نقلیه به صورت مکانیزه با دوربین‌های سطح شهر کنترل می‌شود و وسایل نقلیه‌ای که معاینه فنی ندارند، در صورت تردد روزانه مبلغ ۵۲ هزار تومان جریمه می‌شوند.

وی اظهار کرد: با توجه به آغاز بهره برداری از دو خط معاینه فنی موتورسیکلت در مراکز معاینه فنی شفق واقع در ابتدای اتوبان ذوب‌آهن و مرکز انجمن حمایت زندانیان واقع در بلوار زینبیه، کوی امام خمینی (ره) امکان ارائه خدمات معاینه فنی موتورسیکلت به شهروندان متقاضی فراهم شده است.

افزایش ساعات فعالیت مراکز معاینه فنی شهر اصفهان+ جدول

دیدگاه / پاسخ