حالت شب
  • Sunday, 26 May 2024
برگزاری اولین اردوی رسانه‌ای دانش‌آموزان در اصفهان

برگزاری اولین اردوی رسانه‌ای دانش‌آموزان در اصفهان

 به گزارش باخبرباش به نقل از  اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان اولین اردوی رسانه‌ای با عنوان «رسانت» ویژه دانش آموزان کلاس‌های نهم، دهم و یازدهم اصفهان برگزار می‌شود.

مدیر فرهنگسرای رسانه با اعلام این خبر، اظهار کرد: فرهنگسرای تخصصی رسانه وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان بر اساس بخشی از مأموریت خود مبنی بر آموزش سواد رسانه‌ای به شهروندان، از دو ماه پیش تصمیم گرفت که به‌صورت ویژه بر آموزش سواد رسانه‌ای به دانش آموزان و نوجوانان متمرکز شود.

بهناز عابدی گفت: به همین دلیل با استفاده از ظرفیت تیمی متخصص که از اساتید و مربیان باسابقه سواد رسانه‌ای اصفهان محسوب می‌شوند، این رویداد متفاوت پس از ۳۰۰ نفر ساعت فعالیت فکری طراحی شد.

به گفته مدیر فرهنگسرای رسانه، این اردوی نیم روزه که با همکاری معاونت پرورشی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان برگزار می‌شود، از بهمن ۱۴۰۱ تا اردیبهشت ۱۴۰۲ برقرار خواهد بود و مدارس دخترانه و پسرانه شهر اصفهان می‌توانند از ظرفیت آن بهره‌مند شوند.

 وی خاطرنشان کرد: علاوه بر مدارس، مجموعه‌های فرهنگی فعال در زمینه نوجوان نیز می‌توانند برای شرکت در این برنامه با فرهنگسرای رسانه به شماره ۳۵۵۴۴۰۹۶ تماس بگیرند. 

دیدگاه / پاسخ