حالت شب
  • Wednesday, 29 May 2024
برگزاری 17 دپارتمان فنی و تخصصی در اصفهان

برگزاری 17 دپارتمان فنی و تخصصی در اصفهان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: همکاری های اتاق بازگانی و دانشگاه در زمینه پیوند دادن دانشگاه و صنعت  موفقیت‌آمیز  و دارای چشم انداز روشن است که قابلیت پیاده سازی در استان های دیگر را دارا می باشد.

به گزارش خبرنگار باخبرباش، پیام نجفی اضافه کرد: اقدامات انجام شده از سوی "سرای نوآوری اتاق بازرگانی و دانشگاه" مفید و عملیاتی است.طرح پویش نیز در استان اصفهان با همکاری اتاق بازرگانی به عنوان یک فرهنگ در جامعه در حال شکل گیری است و این اقدام در دانشگاه نهادینه شده است.

وی ادامه داد: طرح پویش از ابتکارات سرای نوآوری اتاق بازرگانی اصفهان بوده و توانسته جایگاه خود را در بین صنایع و اساتید و دانشجویان پیدا کند. هم اکنون تعداد زیادی از دانشجویان،  در حوزه های مختلف صنعتی کار خود را به صورت های مختلف آغاز کرده اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان تصریح کرد: علاوه بر این در "سرای نوآوری اتاق بازرگانی و دانشگاه" در قالب ۱۷ دپارتمان فنی و تخصصی و با همکاری ۱۳۵ نفر از اعضای هیات علمی منتخب دانشگاهی اماده ارائه مشاوره تخصصی و صنعتی به بنگاه های اقتصادی هستند که می توان آن را از اقدامات موثر سرای نوآوری دانست.

وی اضافه کرد: هم اکنون چهار رویداد تحت عناوین صنعتیار، مدرسه تابستانی مهارت محور، طراحی و ایده پردازی خلاقانه بسته بندی و ساخت محصولات از ضایعات سنگ با همکاری، اساتید دانشگاه، مراکز صنعتی و صاحبنظران صنایع در سرای نوآوری در حال برگزاری است که می توان آنها را از نشانه های همبستگی مناسب صنعت با مراکز علمی دانشگاهی برشمرد.

دیدگاه / پاسخ