حالت شب
  • Sunday, 26 May 2024
به احتمال فراوان «قاسم حدادی‌فر» سرمربی جدید ذوب آهن خواهد بود

مدیرعامل ذوب آهن گفت هیئت مدیره باشگاه براساس ضوابط و شرایط خود تصمیم‌گیری می‌کند و نظر آنها این است که از پتانسیل‌های خود باشگاه حمایت کند

محرم در بین گزینه‌ها نیست

به احتمال فراوان «قاسم حدادی‌فر» سرمربی جدید ذوب آهن خواهد بود

 به گزارش باخبرباش به نقل از ایمنا علیرضا احسانی درخصوص آخرین شرایط انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن اظهار کرد: هنوز خبری از انتخاب سرمربی جدید نیست و تلاش ما این است که تا پایان هفته این انتخاب اعلام شود.

وی درخصوص حضور محرم نویدکیا به عنوان گزینه‌های هدایت ذوب آهن تصریح کرد: محرم نویدکیا از مربیان فوق العاده خوب و با شخصیت فوتبال کشورمان است اما او در بین گزینه‌های هیئت مدیره نیست.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در پاسخ به این سوال که تنها دو گزینه مهدی تارتار و قاسم حدادی‌فر برای قبول هدایت تیم ذوب آهن باقی می‌ماند و آیا یکی از این دو به عنوان سرمربی جدید انتخاب خواهد شد گفت: هیئت مدیره باشگاه براساس ضوابط و شرایط خود تصمیم‌گیری می‌کند و نظر هیئت مدیره این است که از پتانسیل‌های باشگاه حمایت کند.

وی در پاسخ به سوال دیگری درخصوص احتمال بالای انتخاب قاسم حدادی‌فر به عنوان سرمربی ذوب آهن افزود: بله همین طور است. احتمالاً ظرف یکی دو روز آینده سرمربی تیم معرفی مشخص می‌شود و روند جذب بازیکنان مدنظر سرمربی و فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه آغاز خواهد شد.

دیدگاه / پاسخ