تصادف مرگبار مینی بوس دانشجویان دانشگاه آزاد نجف‌آباد / حادثه خونین برای دانشجویان دختر و پسر
 

 مصطفی ستاری با اشاره به حادثه ویژه ترافیکی در استان اصفهان اظهار داشت: این حادثه ساعت ۷ و ۲۰ دقیقه به مرکز فرماندهی عملیات آتش نشانی خمینی شهر اعلام شده است

 

تصادف سرویس دانشجویان دانشگاه آزاد نجف‌آباد

وی با بیان اینکه در این حادثه یک دستگاه مینی بوس و یک دستگاه کوییک با یکدیگر برخورد کرده‌اند، ادامه داد: این حادثه در کمربندی نجف آباد نرسیده به چشمه لادر اتفاق افتاده است.

تصادف سرویس دانشجویان دانشگاه آزاد نجف‌آباد2

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خمینی شهر با بیان اینکه این مینی بوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد بوده است، افزود: راننده مینی بوس در این حادثه فوت شده و ۵ نفر نیز مصدوم شده‌اند.

تصادف سرویس دانشجویان دانشگاه آزاد نجف‌آباد5

وی با بیان اینکه مصدومان این حادثه تحویل سه دستگاه اورژانس شدند، گفت: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه اعلام خواهد شد.

جزییات تصادف مرگبار سرویس دانشجویان

سخنگوی اورژانس اصفهان با اشاره به حادثه تصادف مینی‌بوس با خودروی سواری گفت: این حادثه ۱۶ نفر مصدوم داشت که ۱۱ نفرشان شامل ۷ خانم ۱۸ تا ۵۰ ساله و ۴ آقا ۲۰ تا ۳۰ ساله به بیمارستان ۹ دی و اشرفی خمینی‌شهر اعزام شدند و سایر مصدومان در محل حادثه سرپایی درمان شدند.

 عباس عابدی سخنگوی اورژانس اصفهان  در اصفهان اظهار کرد: در ساعت ۷ و ۱۱ دقیقه صبح امروز تصادف یک دستگاه مینی‌بوس سرویس دانشگاه آزاد خمینی‌شهر و سواری کوئیک در کمربندی خمینی‌شهر روبروی چشمه لادر به اورژانس اصفهان اعلام شد.

وی افزود: این حادثه ۱۶ نفر مصدوم داشت که  ۱۱ نفرشان شامل ۷ خانم ۱۸ تا ۵۰ ساله و ۴ آقا ۲۰ تا ۳۰ ساله به بیمارستان ۹ دی و اشرفی خمینی‌شهر اعزام شدند و سایر مصدومان در محل حادثه سرپایی درمان شدند.

عابدی با اشاره اینکه در این حادثه یک نفرآقا ۴۵ ساله فوت کرد، گفت: ۳ کد ۱۱۵ و یک کد هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

اصغر زارع رئیس پلیس راه اصفهان نیز  اظهار داشت: صبح امروز در جاده کمربندی خمینی‌شهر حوالی چشمه لادر یک دستگاه مینی‌بوس سرویس دانشگاه آزاد خمینی‌شهر با یک دستگاه کوئیک تصادف می‌کند.

وی افزود: در این حادثه راننده مینی‌بوس در دم فوت و راننده کوئیک نیز مجروح می‌شود.

 زارع تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه پس از بررسی دقیق صحنه، راننده خودروی مینی‌بوس را به علت تغییر مسیر ناگهانی مقصر تشخیص دادند.