حالت شب
  • Wednesday, 17 April 2024
ذوب‌آهن تنها تیم بدون بازیکن خارجی در WASL با کسی تعارف نداریم

ذوب‌آهن تنها تیم بدون بازیکن خارجی در WASL با کسی تعارف نداریم

مدیر فنی تیم بسکتبال ذوب‌آهن گفت: در حالی به‌عنوان تیم دوم گروه آ به مرحله بعدی رقابت‌های WASL صعود کردیم که‌ در میان تیم‌های حاضر این رقابت‌ها تنها تیم بدون بازیکن خارجی هستیم.

 به گزارش باخبرباش به نقل از ایسنا پیمان صداقت‌نیا با تاکید بر عزم جدی ذوبی‌ها در کسب سکو، اظهار کرد: برای موفقیت ذوب‌آهن با هیچ‌کس تعارف نداریم. تیم بسکتبال ذوب‌آهن پس‌ از کسب عنوان نایب قهرمانی فصل گذشته امسال به‌عنوان یکی از دو نماینده کشورمان در لیگ باشگاه‌های غرب آسیا حضوری قدرتمند داشته است و بلندقامتان آهنین در حالی به‌عنوان تیم دوم گروه آ به مرحله بعدی رقابت‌های WASL صعود کرده‌اند که‌ در میان تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها تنها تیمی هستند که از بازیکن خارجی بهره نمی‌برد.

وی افزود: تیم بسکتبال ذوب‌آهن اصفهان همچنین با حضور قدرتمند خود در مسابقات جاری لیگ برتر باشگاه‌های کشور از عنوان نایب قهرمانی خود دفاع کرده و جایگاه خود را به‌عنوان تیم دوم جدول تثبیت کرده است.

صداقت‌نیا ادامه داد: در حال حاضر جز چهار تیم نخست از  شانزده تیم حاضر در لیگ هستیم که به مرحله دوم مقدماتی صعود کرده‌ایم و این نشان از عزم جدی تمام اعضا تیم برای موفقیت دارد.

مدیر فنی تیم بسکتبال ذوب‌آهن ابراز امیدوری کرد: امسال خوشبختانه در راستای سیاست‌های باشگاه مبنی‌ بر حضور پرقدرت تیم بسکتبال در مسابقات داخلی و بین‌المللی نسبت‌به سال گذشته،  تیمی قوی‌تر و منسجم‌تر را تشکیل داده‌ و با جذب بازیکنان ارزشمندی همچون محمد حسن‌زاده و محمدحسین جعفری حضور قدرتمندی را در لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور و غرب آسیا داشته باشیم. 

وی افزود: امسال برخلاف سال گذشته مسابقات به‌صورت رفت‌وبرگشت انجام می‌شود و خوشبختانه باوجود حمایت همه‌جانبه باشگاه با اقتدار در دو جبهه لیگ‌برتر و  غرب آسیا حضور داریم.

صداقت‌نیا که در دهه طلایی هفتاد و قریب یک دهه قهرمانی ذوب‌آهن به‌عنوان عضو ثابت و بازیکن تأثیرگذار در این تیم حضور داشته، در ادامه گفت: برای کسب نتایج بهتر قطعاً در ساختار دفاعی تیم تجدیدنظر خواهیم کرد و هر چه در توان داریم را  انجام خواهیم داد. در طی این مسیر با کسی تعارف نخواهیم داشت. 

این پیش‌کسوت بسکتبال کشور با بیان اینکه ذوب‌آهن در آینده با داشتن برنامه و استراتژی بسیار قوی‌تر ظاهر خواهد شد، تصریح کرد: تمرینات تیم ذوب‌آهن را از ۲۹ بهمن‌ماه از سر گرفته‌ایم و در بازی‌های آتی با تمام قدرت و به قصد کسب بهترین نتیجه به میدان خواهیم رفت. 

او همچنین درباره بازیکنان منتخب تیم ملی از جمع ذوب‌آهن یادآور شد: امسال نیز همچون ادوار گذشته تعدادی از  بازیکنان ارزشمند و کلیدی ذوب‌آهن در ترکیب تیم ملی کشورمان قرار گرفتند. البته شخصاً معتقدم آرمان زنگنه،  بازیکن متعصب، پرتلاش و قدرتمند که اکنون جز بهترین‌های کشور و از ستون‌های اصلی تیم است،  می‌توانست  کمک بسیار خوبی به تیم ملی کند. با این حال به‌نظر سرمربی تیم ملی احترام می‌گذاریم و برای ایشان و تیم ملی آرزوی موفقیت داریم. 

صداقت‌نیا در پایان افزود: امیدوارم با نمایش بهترین عملکرد ممکن در لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور و لیگ باشگاهی غرب آسیا بتوانیم دل هواداران و کارگران شریف و زحمت‌کش کارخانه را شاد و در شأن ذوب‌آهن نتیجه کسب کنیم.

دیدگاه / پاسخ