حالت شب
  • Wednesday, 17 April 2024
سرمربی جدید سپاهان اینجا هستم تا به سپاهان برای مسابقات آسیایی کمک کنم

سرمربی جدید سپاهان اینجا هستم تا به سپاهان برای مسابقات آسیایی کمک کنم

به گزارش باخبرباش  به نقل از  فارس، هفته هجدهم لیگ برتر هندبال با برتری سپاهان مقابل سپاهان‌نوین و گیتی‌پسند مقابل زغال‌سنگ در اصفهان پیگیری شد.

وسلین وویوویچ، سرمربی جدید تیم هندبال سپاهان پس از دیدار تیمش با سپاهان‌نوین اظهار داشت: برای شروع بازی مشکلی بود، ما برای مسابقه نهایی می‌جنگیم، قسمت‌هایی از بازی را بدون نظم بودیم، اشتباهات بچگانه‌ای در دفاع و حمله داشتیم، نیاز به زمان داریم تا تغییرات جا بیافتد، برای برد خوشحالم اما برای خیلی از نقص‌ها خوشحال نیستم اما مطمئنم بازی به بازی تا مسابقه نهایی بهتر خواهیم شد.

وی افزود: سخت و پیچیده بود اما امروز مجوز حضور روی نیمکت را دریافت کردم؛ در مورد داوری یک سری از خطا‌ها در اروپا گرفته نمی‌شود، اگر همه بازی‌ها را با یک اختلاف نیز ببریم من همیشه راضی هستم.

وویوویچ تصریح کرد: اینجا هستم تا به سپاهان برای مسابقات آسیایی کمک کنم، کار سختی بود که تمرین بدهم اما بیرون زمین بازی بشینم، همکاری خوبی بین من، رحیمی‌زاده و قشقایی وجود دارد، تجربه هدایت همزمان تیم ملی و تیم باشگاهی را در اسلوونی و مونته‌نگرو داشتم و حالا نیز این کار را در ایران انجام خواهم داد.

تمام سعی و تلاش ما حضور در پلی‌آف است

حمید جمالی مربی تیم هندبال سپاهان‌نوین پس از دیدار با سپاهان اظهار داشت: تیم‌های اصفهانی همیشه بازی‌های خوبی به نمایش می‌گذارند، دو تیم سپاهان و سپاهان‌نوین یک بازی خوب به نمایش گذاشتند، سپاهان‌نوین پا به پای سپاهان با ۱۰ - ۱۱ ملی‌پوش جنگید اما از تجربه بازیکنان سپاهان نباید غافل شد.

وی افزود: خط‌زن تیم ما از ناحیه دست مصدوم شده بود و نخواست بازی کند، بازیکنان ما جوان هستند، میانگین سنی تیم پایین است و این بازی‌ها باید برای بازیکنان تجربه شود.

جمالی در پایان گفت: تمام سعی و تلاش ما حضور در پلی‌آف و حضور بر روی سکو است، امیدوارم بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم.

امیدوارم گیتی‌پسند برای فصل آینده زودتر تیم ببندد

کیوان صادقی، سرمربی تیم هندبال گیتی‌پسند پس از برتری تیمش مقابل زغال‌سنگ طبس اظهار داشت: به تیم طبس تبریک می‌گویم، بازی خوبی ارائه دادند و از تک تک نفرات تیم خود نیز تشکر می‌کنم، باشگاه گیتی‌پسند زحمت کشیده است، در سال اول یک تیم خوب تشکیل داده است، امیدوارم گیتی‌پسند در سال‌های آینده پرقدرت‌تر و زودتر از امسال تیم ببندد.

وی افزود: در بازی با سپاهان‌نوین ۶۰ درصد تیم خود بودیم، حالا با دو بردی که به دست ‌آوردیم، از نظر روحی در شرایط بهتری قرار داریم، امیدوارم مقابل گچساران که بازی سختی است، نمایش خوبی داشته باشیم، در کادر تیم گچساران تغییراتی به وجود آمده است و تیم خوبی است، امیدوارم نتیجه خوبی کسب کنیم.

دیدگاه / پاسخ