حالت شب
  • Wednesday, 29 May 2024
سرمربی ذوب آهن اصفهان هواداران در برد تیم تاثیرگذار بودند

سرمربی ذوب آهن اصفهان هواداران در برد تیم تاثیرگذار بودند

به گزارش باخبرباش به نقل از ایرنا  مهدی تارتار جمعه شب در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر ذوب آهن با قدردانی از هواداران اظهار داشت: بازی در نیمه اول کاملا یک‌ طرفه بود و تیم ما کاملا مسلط بود، از نظر مالکیت‌ خیلی بیشتر از گل‌ گهر توپ را در اختیار داشتیم.

وی با بیان اینکه موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای داشتیم ادامه داد: داور جاگیری خوبی نداشت، یا صحنه را ندید و تشخیص نداد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: تیم گل‌ گهر در نیمه دوم بازی را بهتر شروع کرد و در پنج، ۶ دقیقه ابتدایی ما را غافلگیر کردند اما در ادامه با تغییراتی که ایجاد کردیم، توانستیم بازی را به تعادل برسانیم و در یکی از حملات سریع که با توپ‌گیری یکی از هافبک‌هایمان صورت گرفت، به گل برتری برسیم.

وی اضافه کرد: در ادامه هم بازی را مدیریت کردیم اما در یکی دو صحنه واقعا خوش شانس بودیم و در صحنه‌هایی هم دروازه‌بان و دفاع‌مان فوق‌العاده عمل کردند و توانستیم سه امتیاز با ارزش را کسب کنیم.

تارتار گفت: جا دارد از همه بازیکنانم تشکر کنم که جانانه جنگیدند و تلاش مضاعفی داشتند که توانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم.

وی در واکنش به اینکه ذوب آهن پس از ۱۲۰۲ روز موفق به پیروزی برابر گل‌ گهر شد گفت: من در جریان این آمار نبودم اما می‌دانم که در این ۲ سال ما چنین بازی‌هایی را انجام دادیم و تیم‌های دیگری هم بودند؛ برای مثال سال‌ها بود که نتوانسته بودیم سپاهان را شکست دهیم یا در سال‌هایی که مس رفسنجان در لیگ برتر بود، همیشه به این تیم باخته بودیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان افزود: خدا را شکر می‌کنم، با لطف و عنایت خدا که هرچه دارم از او است و با تلاش مجموعه توانستیم این کارها را انجام بدهیم و این نتایج را رقم بزنیم.

دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن اصفهان و گل‌ گهر سیرجان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال با برتری یک بر صفر میزبان به پایان رسید.

ذوب آهن با این پیروزی ۳۱ امتیازی شد و با یک پله صعود در رده نهم جدول قرار گرفت، گل‌ گهر هم با ۴۳ امتیاز در رده چهارم باقی ماند.

دیدگاه / پاسخ